2777
2789
عنوان

فکر میکردم با عشق که ازدواج کنم تا آخر دنیا خوشبختم اما... 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2004 بازدید | 93 پست
مردی که از وقتی ک میاد تا وقتی ک میره لم داده روی مبل داره اکسپلورشو رفرش میکنه و هرکی میره سمتش پسش ...

شما چرا باید خودت و به هر دری بزنی که دیده بشی به قول آقای تنوع همیشه یه چیزی برا خوشحال کردن مردت داشته باشی اون چرا برای حال خوب شما و زندگیتون کاری نمیکنه؟ 

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
اسی خط خوبی داری با اینکه ماجرات تلخه دلنشین نوشتیش اسی شاید نیازه من ازت یه تشکر کنم که این تایپیک ...

عزیزه من 

امیدوارم بهترینا برات پیش شاید اگر من هم زودتر ازینا این رفتار هارو میدیدم به اینجا نمیکشیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان یه دور زدم تو تاپیکات 

متوجه شدم سنت کمه و هنوز سر خونه و زندگیت نرفتی

حتما برو پیش مشاور خوب و ادامه ارتباط رو اصلاح کن

یادت نره اینو به خودت بدهکاری

نیلوفرم برام دعا کنید چون بهش محتاجم                          احساس می کنم با این روند کند کسب تجربیات من یک بار زندگی برام کافی نیست.   
عزیزه من  امیدوارم بهترینا برات پیش شاید اگر من هم زودتر ازینا این رفتار هارو میدیدم به اینجا ...

ممنون فداتشم 

کاش ما زنا دل تداشتیم راحت دوتا پا واشتیم دوتام قرض میکردیم میرفتیم 

وقتی متنتو دیدم اروم شدم انگار یکی تمام حرفای دلمو زد با اینکه هنوز قدم تو اون راه نذاشتم 

انقده اطرافم هرکی یه چیز میگه دارم میترکم خستم از همه چی 

فقط این حالمو خوب میکنه که خودم کات کروم اگه دلم بذاره💔💔💔🙂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
2796