2777
2789

ولی خب موضوع برنامه رو میدونم 

دیروز تو اینستا یه کلیپ از قرآن خوندن یه پسر بچه تو این برنامه پخش شد

و عجیب به دلم نِشسته🥲💔

نمیدونم واقعا که تا الان چند بار بهش گوش کردم..شاید ۲۰ بار

از دیروز تو ذهنم فقط صوت این آقا پسر پلی میشه،تمام تمرکزم رو گرفته🥲

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

درباره چی هست؟

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

صورت زیبای ظاهر هیچ نیست

ای برادر سیرت زیبا بیار 

و امثالهم ظاهراً برای افراد معنوی و قرآنی هم حتی شعاره و اگه کسی ظاهرش به چشم بیاد در اولویته! 

اتفاقا در بین میهمانان این برنامه از ایشون تواناتر و موارد خاص و جالب‌تر زیاد بوده، منتهی قیافه نداشتن!

منم اپایل نگاهش نمیکردم  الان نگاش میکنم واقعا برنامه قشنگیه چقدر این پسر بچه قشنک بود 🥲 اله ...

واقعا خیلی قشنگ بود این بچه🥲❤

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

ممنون گلم ک گفتی 

الان ب همسرم گفتم گفت برم دانلود کنم گوش بدم 

منم پارسال یک تلاوت از یک آقایی رو شنیدم. آنقدر زیبا بود روزی ۱۰۰ بار پلی میکردم 

❌️کلاس مکالمه و گرامر از پایه❌️ قسطی❌️ بعداز رضایت شهریه رو بده 🤓  با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2801