2777
2789
عنوان

تولد یه سالگی نی نی سایتمه🥳❤💃🎊🎉

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 50 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

فارسی=تولدت مبارک

خارجی=happy birthday to you

عربی=عيد ميلاد سعيد

کره ای=생일 축하해요

هندی=जन्मदिन की शुभकामनाएँ

و آره دیگه برسی به هرچی که میخوای)❤️

تصور کنید یک عبارت معنادار اینجا تایپ شده.

سالگرد طلوع خورشیدی بینهایت زیبا و دوست داشتنی و عزیزمون به سایت که قدم بر چشمان من حقیر فقیر گنهکار گذاشتند و فی البداهه بار عظیمی از گنهاهانم را شستند و رفت برهمه عزیزان علی الخصوص ملوسکمون به خیر و خوشی و نیکی باد

خوب بود ؟

دوست داشتی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2804
سالگرد طلوع خورشیدی بینهایت زیبا و دوست داشتنی و عزیزمون به سایت که قدم بر چشمان من حقیر فقیر گنهکار ...

عالی بود عزیز دلم مرسی❤❤❤❤😍

‌آرزو  قلبیم به عشقتون برسید😊❤️ خیلی دوست دارمmilad😍
2805
2801