2777
2789
عنوان

تولد یه سالگی نی نی سایتمه🥳❤💃🎊🎉

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 50 پست
خخخ مبارکه من از سال حدودا ۹۲ اینجا عضوم قبلش هم خاموش دنبال می کردم اما نی نی سایت چند روز پیش تو ...

مبارکتون باشه❤😍🥰🥰

‌آرزو  قلبیم به عشقتون برسید😊❤️ خیلی دوست دارمmilad😍

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

فارسی=تولدت مبارک خارجی=happy birthday to you عربی=عيد ميلاد سعيد کره ای=생일 축하해요 هندی=जन्मदिन की ...

مرسی قربوت بشم من ❤❤❤😍😍🥰🥰🥰

2803

مبااااااااااااارک مبااااااااااااااااارک تولدت مبااااااااااااااااااارک ❤️🌸

انشالله منم ۲۰سالگی کاربری رو جشن میگیرم

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
2804
مبااااااااااااارک مبااااااااااااااااارک تولدت مبااااااااااااااااااارک ❤️🌸 انشالله منم ۲۰سالگی کارب ...

ممنون عزیز دلم مرسی انشا الله💐🎉🎉❤❤🌷🌷

2805
2801