2777
2789
عنوان

طب سنتی درست میکه یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 30 پست
والا چی بگم اونم فقط انتی بیوتیک میده

آنتی بیوتیک هم عوارضش رو سرچ کن بخون

طب سنتی و اسلامی، قدمت دیرینه داره چون بعدش دیدن داره جیب دکترا خالی میشه  نذاشتن ادامه پیدا کنه ولی خداروشکر چند سالیه بازم تونستن فعالیت کنن

دکترا الان دارن بیشتر تجارت میکنن نه درمان، با داروهای شیمیای بدن ضعیف و ضعیف تر میشه

بوی بد دهان از سردی معده و شاید خرابی یا عفونت دندان باشه از سردیجات پرهیز کنه توغذا از زنجبیل پودر ...

دندونش خراب نیست .   دکتر متخصص گفت لوزش عفونت کرده دو دورع انتی بیوتیک خوردولی فرقی نکرد  بنطرتون میگن تول داره واقعی هست یانه

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

یعنی میگی درست میگه .؟؟؟

من اسید معده ام زیاد بود باعث شده بود پولیپ حنجره بگیرم اما دارویی برام تجویز نکرد گفت بهتر دکتر بری ،من ایشون قبول دارم ولی جایی که شما رفتید نمیشناسم که بگم درست یانه

2803
دندونش خراب نیست . دکتر متخصص گفت لوزش عفونت کرده دو دورع انتی بیوتیک خوردولی فرقی نکرد بنطرتون م ...

منظورتون اینه که شاید چیزی تو گلوش گیر میکنه؟

بله امکانش هست من هم پسرم تا مدتی گیر میکرد

ببینید چه چیزی میخوره دهانش بو میده من پسرم سیب وخیار می‌خورد تو گلوش گیر میکرد یک مدت بهش ندادم گاهی هم که می‌خورد بالافاصله بعدش دو قاشق مربا خوری زیتون میدادم می‌خورد  گلوشنرم میشد ودیگه چیزی گیر نمیکرد 

شما هم ببرید پیش کسایی که بلدن چیزی که گیر گرده رو دربیارن ما میگیم (چوب چی)تو زبانهای مختلف اسم‌های مختلفی داره

هیچ اتفاقی،اتفاقی،اتفاق نمی‌افتد☘️صبر اوج احترام به حکمت خداست
2804
انتی بیوتیک چرادرمانگر هست ولی مشولی که دوباره عود میکنه پس از جای دیکه اب میخوره اونو حل نمیکنن متخ ...

به هر صورت درمان درد بچه شما نزد پزشک هست نه حکیم باشی . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم .                     لطفا آقایون درخواست دوستی ندن . 

شما ماله کدوم شهرید من قم هستم ادرس داربد بهم بدید

عزیزم من تهران هستم شما همونجا هم پرس و جو کنید حتما یکی پیدا میشه بلد باشه

هیچ اتفاقی،اتفاقی،اتفاق نمی‌افتد☘️صبر اوج احترام به حکمت خداست
منم تو ازتا کانالشو دیدم براشون فرستادم اینجوری گفتن حصوری یراع ندادم ببرم دخترمو ببینه

چقدر گرفتن؟ 

ببین اینا اکثرا جوجه طب سنتی هستن

از اونایی که چند جلسه پای درس استاد نشستن

اون اصل کاریاشون که ویزیت نمی کنن

اگه می‌خوای با طب سنتی پیش بری برو پیش درست و حسابیاشون

من خودم نتی پیش دکتر اکبری ویزیت شدم خوب بود

حضوری هم قبول می کنه

ولی بقیه شون سرکاری هستن

من که چند بار ضربه خوردم و پولم به باد رفت

2805
آنتی بیوتیک هم عوارضش رو سرچ کن بخونطب سنتی و اسلامی، قدمت دیرینه داره چون بعدش دیدن داره جیب دکترا ...

درسته

ولی سواستفاده گر هم توشون زیاده

بعضیاشوت7-8  جلسه رفتن پای درس استاد فکر می کنن تخصص کل گرفتن

باید دید پیش کی رفته

2801