2733
عنوان

پسری که همش از بچه حرف میزنه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 54 پست
اگه شوخی باشه خوبه

خب گاهیم آدم احساسی میشه یه چیزی میگه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ببخشید میپرسما ولی چقدر کتاب های زرد میخونی ؟  دلیل خاصی داره ؟

کتاب های زرد چیه؟

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

اگه هنوز تو دوره ی اشنایی هستین نه رابطه ی احساسی بدون دو حالت داره

یا طرف لاشیه و میخواد ترغیبت کنه که معمولا روی ادمای منطقی مثل خودت جواب نمیده

یا طرف گاگوله و اصلا تعادل روانی توی احساساتش نداره که همین اول کاری بدون شناخت فوران کرده

در هرحالت بندازش دور

پسرایی که ابراز علاقه ی بیجا میکنن اول کاری میگن دوست دارم عاشقتم به درد نمیخورن چون پیش اومده طرف فامیلی منو هم نمیدونسته این چرت و پرتا رو میگفته

اگه بگه مثلا از هیکلت خوشم میاد یا تیپ و قیافتو دوست دارم خیلی خیلی خوبه چون صادقه و میدونه که هنوز اخلاقی ازت ندیده و کامل نمیشناستت که جمله های سنگینی مثل دوست دارم رو بگه

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
عزیزم ببخشید میپرسما ولی چقدر کتاب های زرد میخونی ؟  دلیل خاصی داره ؟

خوشبحالت که متاهلی. تو آرزوی منو داری زندگی میکنی

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
کتاب های زرد چیه؟

“” بیشتر از هرچیزی به منظور سرگرمی و کسب سود نوشته می‌شوند و به طور عمده به صورت خلاصه و ساده شده از نظریات و مفاهیم روان‌شناسی نوشته می‌شوند. این کتاب‌ها عموماً به هدف تجاری نوشته می‌شوند و اغلب بدون مرجع نوشته می‌شوند.

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
شماهم که ۲۰ سالته  الان که زوده اخه

نزدیک ۲۱ هستم

“ ” بیشتر از هرچیزی به منظور سرگرمی و کسب سود نوشته می‌شوند و به طور عمده به صورت خلاصه و ساد ...

روانشناسی دوست دارم. ارتباطات برام مهمه.

آخه همه میگن ساده هستم😔 یه مدت هم افسردگی داشتم

مگه چند سالته عزیزم ؟ 

۲۱

2706