2733
سه یابشه میخواهی گفتار درمانی ببری تا ۶سال هم هست بچه حرف نمیزنه پسرم سهالونیمش بود  حرف نمیزد ...

نمیدونم چکار کنم بلاخره گفتار درمانی شاید کمک کنه زودتر صحبت کنه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متوجه نشدم گلم بله دخترمه تاخیر گفتار داره متاسفانه شهر غریبم اینجا هیچ دوست و آشنایی نداره و چون صح ...

خانم درست میشه اگر نگرانی از انااین گفتار درمانی کمک بگیر من حتی احسای مبکنم پسرمنم همینی گه گفتین بود . دیر جواب میده الان بجای ماهم حرف میزنه نمیگم نگران نباشید ولی پارسال هم‌همین بحث بود . ومادری نگران بود 

خانم درست میشه اگر نگرانی از انااین گفتار درمانی کمک بگیر من حتی احسای مبکنم پسرمنم همینی گه گفتین ب ...

پسر شما چند سالگی حرف زد کامل ؟ 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
همون موقع مادرش برد دکتر  ، دکتر ش اشنادبود بچه هام میرفتن پیشش بهش گفت برو بیرون . یادم نمیاد ...

ممنونم جناب بابت دلگرمیتون ایشالا که فرزندانتون سالم باشن دختر منم زودتر به حرف بیاد

برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کی ...

توی تاپیکات نوشتی که زایمان کردی پس خودتم بچه داری..

به برادرت میگفتی یچیزی میگم تا آخر عمرت بسوزی همون بچه ای که خدا بهت داده همونم میتونه ازت بگیره پس شماتت نکن

انشاله به حرف میاد تلافی این روزهایی کهحرف نزده رو سرتون درمیاره    

انشاالله 😅 اشکال نداره مغزمو بخوره ولی حرف بزنه بچم

چرا اخه؟

ببین پسر من تا کلاس دهم همیشه شاگرد اول بود معدل زیر ۲۰ نداشت ،دبیرستان هم مدرسه نمونه دولتی و تیزهوشان قبول شد که فرستادیمش نمونه، سال دهم افت تحصیلی زیادی داشت که همه گفتند طبیعیه و همه بچه ها همین طورند ، سال یازدهم به کل تغییر کرد نه درس میخوند ،نه جزوه سر کلاس می نوشت نه تمرین حل میکرد ، تمام ورقه های امتحانی را سفید میداد، بماند که روز و شب من شده بود گریه و گریه و گریه و دعا .بعد از کلی پیگیری مشاور مدرسه شون گفت شکست عشقی خورده و افسردگی شدید گرفته ! و برای فراموش کردن ناراحتی هاش به سیگار پناه برده و....

این در حالی هست که از ساعت ۷ صبح تا ۸ شب تو خود مدرسه هست و من نمی‌دونم واقعا کجا عاشق شده و کجا شکست خورده و کجا این همه مصیبت یکهو به سرم نازل شد.

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
انشاالله 😅 اشکال نداره مغزمو بخوره ولی حرف بزنه بچم

اتشالله اتفاقا اخر اکنوتاپیک نی نی یار ۱ اومد گفت بچه منم یکسال ونیمشهحرف نمیزنه اومدم بگم برو بیرون ولی زورش زیاده از اونهاس که تعلیق میکنه ادم و هیچی نگفتم .  

2706