2733

بچه ها من چهار ساله که درگیر افسردگی ام..

مشکل عصبی دارم خیلی چیزا دست خودم نیست..تحت درمانم

توانایی روحی کار کردن بیرون از خونه رو ندارم دارم حرفه ارایشگری یاد میگیرم برم تو سالن های زیبایی 

الان من دلم میخواد یه پیج بزنم از تجربه ام تو این سه چهار سال بگم..از مشکل روحیم از روند درمانم بگم..

به نظرتون این کارو بکنم؟

اگه همین این کارو کنم بدون چهره اس

داداش الانا اکثر افسردگی داریم

بگذر

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعنوان ی مخاطب هیچ جذابتی نداره  اینستا جدیدا شده کمیته امداد همه درحال ناله و فلان صرفا برای تولید محتوا خودتو درمان کن ی پیج با محتوای بدرد بخور بزن الان ۷۰ درصد مردم درگیر افسردگی ان خیلیا حتی خودشونم خبرندارن افسرده ان

کاربری که همیشه بخاطر مسائل سیاسی تعلیق شده  کاربری ششم
به نظرم نه تو این شرایط اسیب پذیریاینکار بهت اسیب میزنه مردم بی رحم و بی فکرن به ندرت پیش میاد کسی ب ...

نیاز به همدردی ندازم

فقط از روند درمان و روزمرگی هام میخام بگم نمیخام ترحم بخرم که

وااکثرا بهتون نامه بستری دادن؟یا اکثرا روزی ۸ تا قرص قوی با دوز بالا مبخورید ؟؟اکثرا هرشب تو بیمارست ...

ن خب

افسردگی دوزای مختلفی داره

منظورم اینه الانا اکثر ادما حالشون میزون نی چ خروار چ مثقال:/

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
بعنوان ی مخاطب هیچ جذابتی نداره اینستا جدیدا شده کمیته امداد همه درحال ناله و فلان صرفا برای تولید ...

به عنوان یه مخاطب هرکی یه شوهر بگیره دستش براتون برقصه  براتون جذابیت داره؟

خیلیا

بهشون نامه بستری دادن؟

یا اکثرا روزی ۸ تا قرص قوی با دوز بالا خوردن ؟؟

اکثرا هرشب تو بیمارستانا زیر آمپول ارامبخشن؟

2706