2733
عنوان

میدونین قرمه سبزی خوزستانی چجوریه؟😁😃حامله ها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2531 بازدید | 111 پست
ببین نگه میدارم فقط کپی کردن میاد انتخاب کردن و بازکردن نمیاد  شاید گوشیا فرق دارن نمیشه

اصلا سایت قاطی داره نمیشه عکس گذاشت،سه ساعت منتظر موندم لود نشد

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مگه ماها که خوزستانی نیستیم رب میزنیم؟ نه بابا ما هم مثل شما سبزی رو زیاد سرخ میکنیم رب هم اصلا نمی ...

آره بعضیا نمیزنن ولی خیلیا هم میزنن،توی کامنتا نگاه کن ببین چند نفر میگن رب میزنیم،شما جنوبی نیستی؟

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
قطعا خورشت سبزیت عالیه 👌🏻

مرسی عزیزم😍🤩

سبزیشو خوب سرخ میکنیم و میزاریم خوب جابیفته مثل این فیلما اب و دونش جدانیست لوبیا چیتی میزاریم ن ل ...

اره دیگه رمزش همینه منم با چیتی می‌پزنم

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۴۰۳۰۶_۰۵۲۷۳۳_gallery_p85.jpg

آخه قرمه سبزی، رب گوجه برای چیشه😂🤦🏻‍♀️ جنوبی ام 

نمیدونم،حتما میگن دیگه گوشت که داره یکمم مزه آبگوشت بده لذت ببریم😁پیوندی درستش میکنن

منم و تو فریزر دارم برا ناهار صبح بیرونم نمیتونم ناهار بذار من درست میکنم قشنگ فریز میکنم برا چندوع ...

منم درست کردم واسه سه وعده،آخرین وعده دیشب بود و من هنووووووووزززززز دلم میخواد😅😅😅

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۴۰۳۰۶_۰۵۲۷۳۳_gallery_p85.jpg

استارتر نه به مال مادرشوهر من که آبش زیاده نه به این که خیلی سفته،یکم آب داشت قشنگ تر بود بخاطر همین به ظاهرش از ده نمره هشت میدم.

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
استارتر نه به مال مادرشوهر من که آبش زیاده نه به این که خیلی سفته،یکم آب داشت قشنگ تر بود بخاطر همین ...

تو عکس معلوم نیست...آبش خوبه ،از این رقیقتر باشه شوهرم میگه ابکیه

منم درست کردم واسه سه وعده،آخرین وعده دیشب بود و من هنووووووووزززززز دلم میخواد😅😅😅

اوووم انقدم خوشمزه شدددد اخ بعدازظهرازخواب پاشی همینجوری رو گاز بخوری🥺 دلم لک زده برا مجردیام اخه من خودم وقتی درست کنم زیاد با ولع نمیخورم از بوش سیر میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلیقه ایه دیگه.

اره ،حالا این سری با آب بیشتر درست میکنم،۸ هم نمره خوبیه😅

مرسی عزیزم😍🤩

خوشا ب حال شوهرت ای قورمه پز.چرا نخابیدی؟میخای قورمه بزاری امروز؟ولی من قورمه امروز مثلن درست میکنم میزارم یخچال فردا میخوریم خیلی عالی میشه اینجوری رب هم نمیزنم

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
2706