2733
عنوان

یانگوم بازمیگردد....

115 بازدید | 7 پست

🔻فصل دوم «جواهری در قصر» بزودی کلید می‌خورد/ بازگشت یانگوم پس از ۲۱ سال

🔹فصل دوم سریال کره‌ای «جواهری در قصر» که سال ۲۰۰۳ پخش شده بود، بزودی با حضور لی یونگ ئه در نقش یانگوم، ساخته خواهد شد.

🔸ماجرای این فصل در ادامه داستان فصل قبلی است و به زندگی واقعی یانگوم، اولین پزشک زن در دربار سلطنتی کره می‌پردازد.

🔹سریال «جواهری در قصر» از جمله موفق‌ترین سریال‌های کره‌ای حساب می‌شود. در دوره‌ای که خبری از پلتفرم‌های دیجیتال نبود، کره جنوبی توانست با فروش آن به بیش از ۴۰ کشور، موجی از طرفداران سریال‌های کره‌ای را در جهان به وجود آورد و فرهنگ این کشور را به نقاط مختلف جهان صادر کرد.

🔸فصل قبلی این سریال در ۵۴ قسمت ۶۰ دقیقه‌‌ای، ۲۱ سال قبل با حضور لی یونگ ئه که آن زمان ۳۳ ساله بود ساخته شد و چند سال بعد با پخش در ایران، به یکی از سریال‌های پرطرفدار تاریخ صدا و سیما تبدیل شد.

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کی پخش میشه ؟

نمی‌دونم هنوز می‌خوان بسازن

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
یعنی یانگوم الان ۵۴ سالشه؟😲

این کره ای ها هرچی سنشون بالاتر می‌ره جوون تر میشن😁

منم خیلی خوشم میومد ولی یادم رفته چی بود ماجراش. میگن جومونگ 3هم ساختن اونو کی میزارن

من فقط آشپزی میکرد و آهنگش یادمه😁😁

منم خیلی خوشم میومد ولی یادم رفته چی بود ماجراش. میگن جومونگ 3هم ساختن اونو کی میزارن

جومونگ تا فصل ۸ هست بزنی گوگل میبنی ولی باید سانسور شه صحنه هایی داره میگن فصل دو رو پخش کردن دیدی

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤