2733

پرستیژ با عصاره هالووین

۵۰ تومنه

ماندگاری ۲۴ ساعته

عاشقشم ولی دیگه تموم شد عوضش کردم

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نیوا مدل رفرش

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    

رکسونا و نیوا و رایت گارد و الداسپایس

اینو مینویسم اینجا که بعدا چشمم افتاد بهش این روزامو فراموش نکنم..هرچندکه فراموش شدنی نیستن..خیلی توی شرایط سختیم الان، توی دوراهی موندم نمیدونم چه کاری درسته چه کاری غلطه...خانوادم فشار میارن جدا شو،، ولی دوسش دارم..فکر میکنم زندگیم ارزش یبار دیگه جنگیدن رو داره.. یبار دیگه واست میجنگم ولی خواهش میکنم اینبار دیگه شرمنده ام نکن..شرمنده خانوادم و قلبم نکن منو..بزار قلبو عقلم دوباره هم سو بشن..من دوسِت دارم..حیفه! خدایا خودت دستمو بگیر..اگه امضامو تا اخر خوندی واسم دعا کن🙏✨️
من از پرستیژ راضی نبودم ماندگاریش خیلی کمه

شاید بخاطر اون عطرش بوده برای من قشنگ ۲۴ ساعت میموند 

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
ولی نظرات کاربرارو خونده بودم میگفتن خوب نیست که

والله نمیدونم ولی من چند جای دیگه دیدم چند نفر گفته بودند خوبه ببخشید اینو میگم بعضی ها خودشون بوی بدی میدن هر چی استفاده میکنند تاثیری نداره