2733
عنوان

درمان یبوست خسته شدم

224 بازدید | 41 پست

ژزدالو خشک اب زدم خوردم

خاکشیر تخم شربتی خوردم 

قرمه شبزی خوردم ....ماست موسیر خوردم موز ماست نعنا خوب نمیشم باردارم فرصی چیزی میشناسید یادارو خونگی بزاتون دعامیکنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شربت انجیر از داروخانه بگیر قبلش البته به دکترت بگو

ماست و نعنا که بدتر یبوست میاره 

غذاهای فیبر دار مصرف بکن آلو بخور .روغن زیتون. هر روز  یک مشت نخود چی کشمش بخور برنج دانه بلند سینه یمرغ ته دیگ نخور .سبزی و سالاد فراوان استفاده بکن و هر روز صبح ناشتا آب ولرم بخور

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
امتحان کردم چای نبات زنجبیل

دوباره امتحان کن 

مایعات زیاد بخور 

اگه دیدی خوب نشدی صد در صد برو دکتر 

ما باور کرده ایم که خداوند ما را از بالا میبیند. اما او در واقع از درون مینگرد ❤️...
جایی نبات که یبوست میاره

من خودم با چایی نبات خوب شدم 

همه چی امتحان کردم 

آخر چایی نبات جواب داد 

ما باور کرده ایم که خداوند ما را از بالا میبیند. اما او در واقع از درون مینگرد ❤️...
نعنا خودش باعث یبوست میشه انجیر خشک بخر شب بزار تو آب صبح بخور هم آبو هم انجیرو فصل آلو هم هست میتون ...

معدم بهم ریخته از هندونه میترسم دهنم تلخه کلپوره ویاس کبود خورد ج نداد 

2706