2733
عنوان

لاپراسکوپی و هیستروسکوپی

| مشاهده متن کامل بحث + 9346 بازدید | 103 پست
وارد بخش شدم و طبق معمول که بعد از بیهوشی هام خیلی احساس تنهایی و دلتنگی داشتم اینبار هم فقط همین حس رو داشتم و به پرستار گفتم شوهرم رو بگید بیاد پیشم بعد همسرم اومد و حالم خیلی بهتر بود ولی به خاطر داروی بیهوشی مدام خوابم میبرد یکمی که روبه راه تر شدم فهمیدم نافم و کنار نافم رو چن تا سوراخ کردن که میدونستم به خاطر لاپراسکوپی هستش بعد متوجه شدم روی خط سزارینم رو هم سوراخ کردن که متوجه شدم هیستروسکوپی رو داخلی انجام ندادن و از روی خط سزارین سوراخ کردن هیستروسکوپی برای بررسی مستقیم داخل رحم هستش و لاپراسکوپی برای تخمدانها و لوله ها و...
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من بالای 10 تا دکتر عوض کردم و سال 93 عکس رنگی گرفتم و عکس رو هم به همه ی دکترهایی که رفتم نشون دادم هیچکودوم تشخیص چسبندگی داخل رحم رو نداده بودن این در حالی بود که من همیشه پیش دکترها از خونریزی کم پریودی و حالت چسبنده بودن و کشدار بودن خون پریودی شکایت میکردم ولی هیچ وقت نظرشون رو جلب نکرد و اینکه من سقط فراموش شده داشتم
یعنی جنین من تو هفته ی 8-9 توی شکم من مرده بود ولی چون من به خونریزی نیفتاده بودم و مشکل خاصی نداشتم تا هفته 13 که برای غربالگری رفتم متوجه ضربان نداشتن قلب جنین شدم و حدود یکماه جنین بدون ضربان داخل رحم من بوده ومن مجبور به کورتاژ شدم و به این نوع کورتاژ میگن کورتاژ خشن و 90 درصد بعد از کورتاژ خشن چسبندگی رحم برای زن ایجاد میشه و این رو هیچ کودوم از اون 10 دکتر به من نگفتن
من کلینیک مشتاق اصفهان زیر نظر دکتر احمدی عمل کردم ایشون تا عکس رنگی منو دیدن گفتن داخل رحم ماده حاجب پخش نشده پس رحم دارای چسبندگی هستش و با سونوی واژینال متوجه کیست ساده تخمدان چپ من شدند من دکترایی که رفتم معمولا داروی تحرک تخمدان بهم میدادن و هر دفعه توی سونو فقط تخمدان راست فولیکول داشت و این اصلا به فکر دکترا نرسید که چرا تخمدان چپ فولیکول نداره
الان 4 روز از عملم میگذره و خداروشکر خیلی خوبم راستی یادم رفت بگم به خاطر گاز دی اکسید کربن که وارد بدنم کرده بودن احتمالا برای اینکه حفره های شکمی باز بشن موقع راه رفتن احساس درد خیلی زیادی توی قفسه های شبنم و شونه هام داشتم و هرچه بیشتر راه رفتم این درد کم شد برای ازبین رفتن زودتر درد باید مایعات زیاد خورد و راه رفت تا از طریق ادرار از بدن دفع بشه
نه ارغوان جان پیش دکتر احمدی مرکز مشتاق اصفهان رفتم دکتر همتی فک کنم از ایران رفته من خیلی دنبالشون بودم ولی پیداش نکردم
بعد از لاپرا و هیسترو من سر موعد همیشگیم پریود شدم با وجودی که فکر میکردم حداقل ممکنه 10 روز عقب بندازم ولی سر تاریخ همیشگی پریود شدم در ضمن اینبار هم پریودم مث قبل همون حالت چسبناک رو داشت و هیچ تغییری نکرد فکر میکردم بعد از لاپرا پریودم درست بشه که نشد مقدارش هم کم بود این ماه به دستور دکتر دارم لتروزول می خورم و امروز 8 پریود هستم
سلام به همه امروز روز 29 پریودی هستم و خدا رو شکر من هم به جمع باردارها اضافه شدم فعلا در حد مثبت شدن بی بی چک و هنوز آزمایش ندادم 18 آبان آخرین تاریخ پریودم بوده و ان شاءالله 18 آذر می رم برای آزمایش خدا جون بابت همه چیز شکر
کسایی که این تاپیک رو میخونن توصیه میکنم اگر قبلا کورتاژ داشتین وبعد از اون باردار نشدید حتما لاپراسکوپی و هیستروسکوپی رو انجام بدین قطعا بعد از خواست خدا این عملها باعث باردار شدن من شد و مشکلاتم رو برطرف کرد
2706