2733
عنوان

لاپراسکوپی و هیستروسکوپی

| مشاهده متن کامل بحث + 9346 بازدید | 103 پست
لاپراسکوپی من درمانی بود توصیه میکنم اگر بدون کورتاژ شدن و بدون علت سالهاست که منتظرید لاپراسکوپی تشخیصی انجام دهید صد درصد اگر مشکلی باشه بر طرف میشه و تشخیص داده میشه که مشکل از کجاست
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
امضای نی نی سایتم: یه دختر گل 10 ساله دارم برای دومی از مرداد 91 اقدام کردم 17 بهمن 91 بی بی چکم مثبت شد. 21 فروردین 92 به خاطر بارداری مولار کورتاژ کردم از مهر 92 تا الان تو اقدامم 10 تیر 95 اولین ا یو ای و نتیجه منفی آبان 95 لاپراسکوپی و هیستروسکوپی خدایا خسته شدم.فقط امیدم به خودته میخوام امضامو عوض کنم بنویسم خدایا شکرت به خاطر اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام مهرناز جونم خوبی؟......... خیلی برات خوشحال شدم که خبر بیبی مثبتت رو دیدم........ آخه شرایط منم مثل شما بود......... منم بعد کورتاژ یک سال اقدام ناموفق داشتم که تو عکس رنگی چسبندگی رحم تشخیص دادن عمل هیستروسکوپی کردم....... دو ماه بعد عمل دو بار اقدام طبیعی کردم که باردار نشدم این ماه قراره برم ای یو ای.......... برای منم دعا کن که این ماه نتیجه بگیرم...... واقعا برات خیلییییییی خوشحال شدم
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
سلام مامان اتنای عزیزم
خیلی خوشحالم حداقل یکی از بچه های قدیم رو دیدم از هیچکودوم خبر نداشتم خیلی خوب شد از خودت خبر دادی
ان شاء الله هر چه زودتر مامان شی گلم

اکو کاردیوگرافی قلب جنین . آمنیوسنتز .  هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص در کرج ، فردیس ، تهران
سونوهیسترو گرافی  توسط پزشک متخصص خانم.
 09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی برای هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .
مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام
09192955748
@akserahembidard
http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم
سلام منم ۸ماه لاپرا انجام دادم فیبروم بودم بعد ۸ماه هنوز نتیجه نگرفتم منم مشتاق میرم ۴سال منتظرم

سلام 

امیدوارم زودتر نتیجه بگیری 

داروخانه دکتر لطیفی برو و اکسیر پونیک رو بخر حداقل سه ماه استفاده کن 

من قبل از لاپرا استفاده کردم ژل رویال اصلی هستش که مخصوص ناباروری هست خیلی موثر ه توی بارداری امیدوارم نتیجه بگیری و زود زود مامان شی

سلام مهرناز جونم خوبی؟......... خیلی برات خوشحال شدم که خبر بیبی مثبتت رو دیدم........ آخه شرایط منم ...

مامان آتنای عزیزم خوش حالم که تیکر بارداری ت رو میبینم امیدوارم نی نی رو سالم و سلامت بغل بگیری

مامان آتنای عزیزم خوش حالم که تیکر بارداری ت رو میبینم امیدوارم نی نی رو سالم و سلامت بغل بگیری

ممنونم عزیز دلم 😍 😘 😍 

برای من بارداری خیلی طول کشید. 

اما بالاخره خدا برای منم معجزه کرد. 

یادش به خیر تو اونجا چقدر خاطره داشتیم. 

خدا دختر گل تو رو حفظ کنه 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2706