2733

بخدا خسته شدم از این زندگی ماهی ۲ بار پریود میشم و ارثیه و کل خانواده مامانم اینطورین ولی من دیگ نمیکشم خونریزی هام خیلی شدیده و لخته دفع میکنم و تافته بزرگ میذارم بازم نم میزنه . خدایا این چ زندگی اخه همش پریود پریود

اعصابم کلا خرابه

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

۳تا شرت میپوشم 

و پوشک ساده دیگه نم نمیدم 

شرتم گیاهی که خون از روش پاک بشه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه مگ من کلا چقد هستم ظریف و کوچولوام ۱۵۵ قدمه اینقد خون ازم میره اگ هیکلی بودم یچیزی. هیچی ازم نمیمونه یکسره دارم قرص اهن میخورم

اونوقت میگن چرا عصبانی اعصابت خرابه

اعصاب واس کسی ک ماهی ۲ بار پریود میشه میمونه اخه؟؟؟؟؟؟؟

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

آخی واقعا سخته .

دکتر چی میگه ؟مثلا مفنامیک اسید که کم میکنه خون ریزی رو استفاده کردی؟

منم لخته دارم

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!

اره 

دوروز پیشم بااینکه کلییی رعایت کردم و دوسه لایه پد گذاشتم متاسفانه سهوا تخت دوستم خونی شد 

بعد اینجا تاپیک زدم یجور همه بهم پریدن واقعا دلم شکست گفتم هیچکی درک نمیکنه خونریزی شدید یعنی چی وگرنه انقدر اه اه و پیف پیف نمیکردن 

۳تا شرت میپوشم و پوشک ساده دیگه نم نمیدم شرتم گیاهی که خون از روش پاک بشه

منم باید پوشک بگیرم نوار جواب نیس

آخی واقعا سخته .دکتر چی میگه ؟مثلا مفنامیک اسید که کم میکنه خون ریزی رو استفاده کردی؟منم لخته دارم

ارثیه متاسفانه.ارث گند و مزخرف

منم باید پوشک بگیرم نوار جواب نیس

خیلی راحته دیگه نم از کناز نمیده دوتا نوارم لازم نبست بزاری 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
اره دوروز پیشم بااینکه کلییی رعایت کردم و دوسه لایه پد گذاشتم متاسفانه سهوا تخت دوستم خونی شد بعد ای ...

تکون میخوره ادم یهو ازش میریزه کاش کم کم میومد بدم میاد یهویی میریزه

ارثیه متاسفانه.ارث گند و مزخرف

من این ماه ۱۸ روز پشت سر هم پریود بودم اسم پریودی که میاد تنم میلرزه دیگه خیلی سخته خدا توان بده بهت

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
مگ هر ۲۸ روز نی؟ ۱۵ روز؟

سیکل نرمال از ۲۴ روز تا ۳۰ روز هست من ۲۴ ام

یعنی بین دوتا پریودیم ۱۷ روز فاصلست

2706