2733
عنوان

اسفند ماهیا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 39 پست
اسفندی هستی

من اسفندی ام 

منم می‌بخشم میگن ببخش تا بخشیده بشی

ای ماه تو زیبایی ولی من ماهی را میشناسم که از تو زیبا تر است او در مرام و معرفت همتا ندارد بدین خاطر است که اورا ابوالفضل (ع)مینامند نامش عباس(ع) است زیبا چون ماه دلیر مثل شیر  بلند قامت همچون سرو او قنر بنی هاشم است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته میگن اسفندیا خنده روئن؟ 

من که زیادی شادم در حد دیوونه ها 😂😂

ای ماه تو زیبایی ولی من ماهی را میشناسم که از تو زیبا تر است او در مرام و معرفت همتا ندارد بدین خاطر است که اورا ابوالفضل (ع)مینامند نامش عباس(ع) است زیبا چون ماه دلیر مثل شیر  بلند قامت همچون سرو او قنر بنی هاشم است 
پس همش خرافاته میگن مثلا ماه اسفند همشون اینطورین یا خرداد ماهی این خصوصیت داره

نه ببین بطور کلی صدق می‌کنه اما استثنا هم داره.

به عنوان یه اسفندی(اسفندیای دور و برمم همینطورین) اسفندیا خیلی آروم و ریلکس هستن و در عین حال خیلیم کینه ای هستن. کافیه حسشون به یکی بد بشه زندگیو بهش زهر میکنن اما اگه از کسیم خوششون بیاد صدشونو برا طرف میذارن.

مهربونیشونم دائمی نیست و بستگی به طرف و مود خودشون داره😄

خیلی بده بخدا اصلا کینه ای نیستم خوب نیست همش من کوتاه بیام و ببخشم خودم اذیت میشم😅

خوبه رقیق القلبی ولی یکم غیر عادیه 

حتی منم یکم کینه ایم  زود جوشم

ببین همیشه متولد یه ماه اینطوری نیست 

مثلا من سه تا دوست دارم همشون دی ماهی ان هیچ کدومشون هم اخلاقاشون شبیه هم نیس هم سنم هستن ولی ازم بزرگ ترن

نه ببین بطور کلی صدق می‌کنه اما استثنا هم داره. به عنوان یه اسفندی(اسفندیای دور و برمم همینطورین) ا ...

من با کسی که برام خوب باشه ده برابر باهاش خوبم اگه هم کسی بهم بدی کنه فقط ازش فاصله می گیرم و سرد باهلش رفتار میکنم کلا خونگرم و مهربونم و شوخ طبع

ای جان یکی مث خودم پیدا شد از مهربونی زیاد اذیت نمیشی یا بعدا خودتو سرزنش کنی ک چرا اینو زود بخشیدم

چرا همیشه فک میکنم مث پیامبرا الان از کاری که کرده در حقم خجالت میکشه ولی نمیکشه لامصب😂😂💔

بخدا بخشندگی ازشون ندیدیم ک هیچ .....😂😂😂😂😂

من از طرف شون معذرت میخوام😂

2706