2733
عنوان

انجام چه کار هایی برای درمان افسردگی خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 94 پست
تو افسردگی تنها کسی که میتونه بهت کمک کنه فقط خودتی و بس.کتاب شفای زندگی رو هم بخون عالیه

مرسی عزیزم 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طبق دستور پیش برو حتما علت افسردگیت از چیه دقیقا 

این که دختر نیستم ... طرف هم گردن نمیگیره و ولم کرده 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔

هوای تازه به ویژه هوای صبح.  نو طبیعی آفتاب بیاد تو خونه. گل و گیاه سبز تو خونه نگهدار. ورزش کن. کتاب بخون. هنر یاد بگیر مثل شمع سازی یا هر چی بهش علاقه داری. دوست خوب پیدا کن و باهاش بیرون برو .جاهایی که حالتو خوب میکنه بیشتر برو. ارتباط معنوی با خدا رو تقویت کن. دعا بخون ذکر بگو. هر روز تو خونه صدای قر آن پخش کن. شبها به بالشت گلاب بزن. تو خونه گلاب اسپری کن. دمنوش زعفران غلیظ بخور. غذاهای رو به سمت گرمی ببر. از سردیجات پرهیز کن. تو خونه اسپند دود کن. هر وقت فکرهای منفی سراغت اومد ذکر لا اله الا الله رو بگو. 

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
هوای تازه به ویژه هوای صبح.  نو طبیعی آفتاب بیاد تو خونه. گل و گیاه سبز تو خونه نگهدار. ورزش کن ...

رفیق دارم ولی داخل ی شهر نیستم تقریبا نیم ساعت راهه رانندگی بلند نیسم بخوام اسنپ بگیرم باید هرر روز 200 کرایه اسنپ بدم 

ولی واقعا رفیقا حال ادم و خوب میکنن کاش بهشون نزدیک بودم قطعا نصف دردم کمتر میشد 

خدا نگذره ازش بیخیال خودتو داغون نکن بخاطرش

دارم له میشم . انقدر گریه کردم اشک چشمام خشک شد 

خدا نمیبینه انگار من و .. 

خیلی تنبلم . دلم میخاد برم باشگاه اما تنها هستم کسی نیست با هام بیاد 

عزیزم من تنها میرم باشگاه...خودم یه استان دیگه دور از خانواده و دوستام زندگی میکنم یعنی فکر کن کلا هیچکی نمیشناسم ولی از وقتی رفتم باشگاه وضعیت روحیم بهتره...من کلاس زبان آنلاین هم میرم...خوبه وقتم پر کرده... شروع کردم لیزر رفتم اونم کاری که برای خودم میکنم هرماه...تو هم شروع کن کم کم 

رفیق دارم ولی داخل ی شهر نیستم تقریبا نیم ساعت راهه رانندگی بلند نیسم بخوام اسنپ بگیرم باید هرر روز ...

پستمو ویرایش کردم دوباره بخون کاملش کردم. در مورد دوست حداقل تلفنی در طول روز باهاش صحبت کن. نسخه دکتر خیراندیش در مورد افسردگی هم انجام بده

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
2706