2733
عنوان

مامان بزرگ بی لیاقتم

346 بازدید | 14 پست

شاید بگید اینجوری نگو ولی واقعا واسم زور داره آدمی بخواد واسه ی بی لیاقت قدمی برداره 

مامان مامانم ۶ تا بچه داره هیچکدوم از بجهاش نگاش نمیکنن چون واقعا آدم خوبی نیست آدمیه که باعث شد پسرش خودکشی کنه از دست مادرش . هیچ دختری دلخوشی ندارد از مادرش اونسری رفتم خونشون مانتو کثیف شد رفتم حیاط بشورم دیدم بدو بدو اومده دنبالم ببینه دارم چیکار میکنم! سرسفرش می‌شینی یکسره به بشقابت نگاه می‌کنه ببینه چقدر میخوری . وقتی ب صورتت نگاه می‌کنه لب و لوچشو کج می‌کنه اونجوری که انگار ارث پدرشو خوردی . با این حال مامانم اصلا متوجه نیس می‌ره واسش کوزتی می‌کنه دراخرم که کار مامانم تموم میشه خونش تمیز شد با زبون بی زبونی بیرونش می‌کنه! امروزم مامانم واسش از ساعت ۷ تا ساعت ۴ بعدازظهر کار کرد بکوب مامانم واقعا خسته بود ب مامانم نگاه می‌کنه می‌خنده مسخرش میاد😐واقعا دیگه میخام بگیرم خفش کنم هرچی به مامانم میگم حرف تو کله اش نمیره میگم نکن وقتی آنقدر بی لیاقته کارنکن واسش بخدا مامانم خودش مریضه دست چپش بالا نمیاد اصلا از بس درد دارع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این پیرای عجوزه باید تو تنهایی بمیرن

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تو که باشی پیش من خنده به دردا میزنم حتی اون لحظه که از شکنجه‌ها جون میکَنم، تو دلیل سبز ریشمی تو خاکِ این کویر چرا خم شه قامتم زرد بشه روح و تنم!؟ توی این روزای شوم شده کل آرزوم روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت... با لبات فاتحه‌ی هر غمیو میخونم من به آرامش وحشی چشات مدیونم

روابط باید محدود و در چارچوب های خاصی باشه

که احترام هردو طرف حفظ بشه

🚫لطفا لایک نکنید🚫خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد! نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند......کاربر سال ۹۶🙂بنا به دلایلی با کاربری جدید وارد سایت شدم.. سعی میکنم با نگفتن یک سری حقایق این کاربری رو حفظ کنم...

هیچوقت تو روابط ننه بابات با این و اون دلسوزی و دخالت نکن در نهایت میشی آدم بده 

تجربه دارم که میگم 

دوست داره کلفتی کنه بزار بکنه اصلا خودتو قاطی نکن

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو

ب مامانت نگو نکنه

اون مادرشه حص نه ماه شکم که ب سر مادرت داره این چ خرفیه هرچیم باشه اون مادرشه

خدا ی جا واسه مامانت جبران میکنه تو نمیخواد دلت بسوزه

هرچه دادم به اوحلالش باد

من خودم 2۹ سالمه ننه ام خونش راهم نامیده سالی انتظار داره من دو سه بار برم اونم دو سه روز بشینم بقران بیشتر نشستم بیرونم میکنم با دو بچه زندگیم خراب اینم مادره یه زن ک اصلا دلسوز بچهاش نیست 

2706