2733
عنوان

چیکار کنم کرم پودر ماسیده نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 43 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ینی هر روز اینارو بزنیم ضرر نداره برا پوستمون؟

نه میشه گفت ضرر داره نه میشه گفت نداره

بهتره روتین پوستی همه داشتن باشن که پوستشون خوب بمونه و نیازی به اینهمه مواد شیمیایی نباشه .

این همه مواد رو بهتره فقط برای عروسی یا مهمونی خاص استفاده کرد و برای مصرف روزانه خوب نیست 

اگه اسی عادت کرده به اینکار و نمیتونه این مدل آرایش رو بذاره کنار باید درکنارش هم از برند های خوب استفاده کنه که آسیب کمتری بزنن هم روتین پوستی خوبی داشته باشه 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
میتونم ازتون یک سوال بپرسم

بفرمایید عزیزم

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
شاید مارک کرم پودرت خوب نیست!صورتتو هر روز با شوینده مناسب بشورماسک ورقه ای ابرسان بزار ارزونم هست ه ...

پرایمر چه مارکی خوبه؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
ریمل چ مارکی خوبه من اسنس قرمز دارم وقتی میزنم مژه هام میریزه

تو چه رنج قیمتی عزیزم؟

اسمش چیه

اگر فیلم و سریال دیدن حالتو خوب میکنه،تو دوست منی:))هر سوالی درباره فیلم سریال و تحلیلشون داری بپرس😌🌹تو چرا شمع شدی،سوختی ای هستی من،آنزمانی که تو را سایه پروانه نبود🦋به شرط آن که ز مجلس سخن به در نرود🌈هیچ کس بی دامنی تر نیست،لیک در پیش خلق   باز می پوشند و ما بر آفتاب انداختیم😇fortunately❤

اولا کم بزن 

قبل اینکه بزنی پرایمر بعد اینکه زدیم پودر فیکس 

میگی پوستم خرابه این کرما خرابتر میکنه زیاد نزن

دیدی آدم رو عن سیفون میکشه؟اگ دیدی جواب کامنت (همراه با توهینتو)ندادم  پس بدون اندازه ی عنمم نیستی  حتا سیفون کنمت ؛نیگا آدم دعواییما ولی کاربریمو دوس دارم🤙و همچنین عصابمو‌‌                                                            *با اوناییم ک توهین میکنن و معلوم نیس کجا بزرگ شدن                       وقتیم امضامو ب خودم میگی نشونه ی ضعفته عشقم ینی هیچی پیدا نکردی ک منو بچزونی نشونه ی اسکولیت و...
تا ۵۰۰ تومن

بل . یورن . دبورا . میبلین . شیگلم . رومنس

2706