2777
2789
عنوان

مخابرات آشنا دارید ؟؟

155 بازدید | 31 پست

ممنون میشم اگه آشنا دارید به من درخواست دوستی بدید 

چند تا شماره هست مزاحم تلفنی هستند 

میخواستم شمارهظون رو بدم ببینم که مال کیه ؟؟

ممنون میشم کمکم کنید 

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
شماره هاشونو بزن تو تلگرام واتس اپ روبیکا و برنامه شاد ببین کین

نه میخوام اسمشو بدونم 

اسمشو نوشته m . bنفهمیدم کیه

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟)
خب چه کاریه شکایت کن ادب شن

خیلی دردسر داره آخه 

طول می‌کشه 

خیلی دردسر داره آخه  طول می‌کشه

مزاحم یاب از گوگل پلی نصب کن تو گوشیت ، شمارشو بزن اسمش میاد

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2804
نه بابا الکیه مگه شهر هرته با ی برنامه بفهمیم شماره مال کیه

من یکی دو تا شماره که میدونستم به اسم کی هست زدم درست بود

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2805
خب چه کاریه شکایت کن ادب شن

باش

ببینم چی میشه

نمبربوک نصب کن ببین چی ثبت کردن

باش 

مزاحم یاب از گوگل پلی نصب کن تو گوشیت ، شمارشو بزن اسمش میاد

باش 

یعنی اینجوری برنامه‌ی هست؟؟

2801