2733
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 886758 بازدید | 47965 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آزمایشات صفحه ۳۰۵ هست عزیزم. مینا جون قوی شدی آمپول بتامتازون رو زدی؟؟😍آفرین😍 رزاقی آمپول پرولوت ...

اره خخخخ دیدم هیچکی نیومد واسه دلداری و دلگرمیم دلو زدم ب دریا رفتم زدم امشبم 3 تا دیگه دارم . ن عزیزم اینم بزور رزاقی داد . هی ب دکتر گفتم من فوبیا دارم جاش ی چیز دیگه نیست خندید گفت هنوز اینو جایگزینشو پیدا نکردن . 

مینا قری هستم
نه عزيزم ناراحت نميشم خيليا اين حرفو بهم ميگن ولي من عاشق بچه ام دعا كنين پسرم آبجي يا داداش دار بشه ...

آخی چه مامان مهربونی هستی😘😘 بازم ببخشید از حرفی که زدم منظوری نداشتم. 

از بس سقط برام سخت و غیرقابل هضم بود همش میگم اگه یه دونه داشتم دیگه هیچ وقت بارداری رو امتحان نمیکردم😔

ولی شما هم حق دارین فکر کوچولوتون هستین😊انشالا به زودی دست پر میشی😘

خواهش میکنم . من یدونه . مشکلم ایمنی و تیرویید بود . سرم و کورتن داشتم 

ب یلامتی ایشالا ک صحیح و سالم زایمان کنی.‌‌‌...حالا اگه ی روز شوهرم راضی شد پیش کدوم یکی از این سه تا ک گفتی برم؟؟؟چون تهران نیستم نمبشنایم دکترای خوب

ب یلامتی ایشالا ک صحیح و سالم زایمان کنی.‌‌‌...حالا اگه ی روز شوهرم راضی شد پیش کدوم یکی از این سه ت ...

رزاقی ک واسه همیشه از اینجا میره . از الان از عارفی وقت بگیری خیلی خوبه . بعد معینی . اینا جفتشون خوبن ولی تو دارو باهم فرق دارن یکم . عارفی ب کار رزاقی نزدیک تره

مینا قری هستم
سلام من دو سه روزه ک سقط کردم این دومی یکی هم مهر پارسال سقط کردم منم شامل سقط مکرر میشم باید چیکار ...

عزیزم بیشتر کسایی که اینجان بارداری پوچ داشتن که قلب تشکیل نشده یا زیر سه ماه، منم دکتر قبلیم مظاهری بود گفت هیچ مشکلی نیست انقدر امتحان میکنیم تا بشه من گفتم مگه الکیه من می میرم.دکتر های معمولی زنان هر چقدرم کارشون خوب باشه به درد ما نمی خوره

خلاصه حتما با یه دکتر سقط مکرر مثل معینی و عارفی پیگیر باش.

2706