2733
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 887065 بازدید | 47966 پست
سلام دوستای گلم راستش سوالم مربوط به خواهرمه من خیلی تو این مورد سرچ زدم ولی هنوز تو استرسم خواهرم ...

عزیزم هفته دیگه سونو می کنن اگر رشدی نکرده بود و همون ۶ هفته مونده بود باید سقط یا کورتاژ کنه هرچه طبیعی تر بهتر.

بعدش روی روحیش تمرکز کنه ایشالا بعد دوتا پریود بره پیش دکتر های سقط مکرر آزمایش هارو بده و علتش معلوم بشه و درمان رو شروع کنه، الان مهم تر این چیز روحیست خیلی ها تو این تاپیک با تعداد سقط های بالاتر از خواهر شما الان بچه به بغلن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام من دو سه روزه ک سقط کردم این دومی یکی هم مهر پارسال سقط کردم منم شامل سقط مکرر میشم باید چیکار کنم دکتر خودم رفته خارج از کشور رفتم پیش کسی دیگ میگ اشکال نداره برو دوباره باردار شو سقط زیر سه ماه نیاز ب بررسی نداره میگم خو ینی چی من 35سالم بعد دوباره باردار شم دوباره سقط,شه ی جورایی بهش اطمینان ندارم

Pregnancy Ticker

سلام من تازه با این تایپیک اشنا شدم...من ۴تاسقط داشتم ب خاطر مشکل انعقادی و الان ۵امی باردارم ولی فعلا رشدش سهدهفته متوقف شده دوباره شنبه باید برم سونو تا مشخص بشه......امپول انکسومارین هم اینسری زدم ولی مقل اینکه بی فایده بود.‌‌شوهرمم ازمایش نداد نمیدونم

سلام من دو سه روزه ک سقط کردم این دومی یکی هم مهر پارسال سقط کردم منم شامل سقط مکرر میشم باید چیکار ...

سلام عزيزم نه اينكارو نكن ٢بار سقط مطمئنا مشكلي هست ، حتما برو دكتر ازمايش هاي سقط مكرر و بده ، من خودم پيش خانم دكتر رزاقي ميرم ولي ايشون دارن ميرن از ايران ولي دكتر محسن معيني و عارفي و پاك روش و كلينيك ابن سينا ميتوني بري كه من باز خودم دكتر معيني و انتخاب كردم

سلام من تازه با این تایپیک اشنا شدم...من ۴تاسقط داشتم ب خاطر مشکل انعقادی و الان ۵امی باردارم ولی فع ...

عزيزم زير نظر كدوم دكتر بودي؟  ازمابشات و تكميل انجام داده بودي؟

عزيزم زير نظر كدوم دكتر بودي؟  ازمابشات و تكميل انجام داده بودي؟

من ساری هستم تهران نیستم...اره ازمایشات دادم دوتا از فاکتورهای خونیم جهش ژنتیکی داستن ک ب محض مثبت شدن آز انکسوپارین زدم ولی فعلا ک هیچی....‌اون سرم ک میگن چی هست؟

2706