2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 992740 بازدید | 46339 پست
یه چیز دیگه ام بگم بزرگترین سد ورودخانه رو داریم اما آبمون آلوده است و باید همیشه آب بخریم یا دستگاه ...

اخه سود و نون شون در این هست که رشدی اتفاق نیفته متوجه میشی که

بعضی چیزا توی زندگی بدست آوردنی نیست بی خیال شدنیه ....
وای 😂😂شوخی میکنی پدر شوهر شکلک ؟ عروس جدید حالا خودش اوکی هست؟منظور با فهم و کمالات هست یا نه ؟خدا ...

ظاهرا دختر خوبیه ولی بازم میگم به قول جیران تیم قوی پشتشه خاله هاش خیلی زرنگن مامانش یه ذره ساده تره

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

چوخ یاخچی دانیشدینگولمگیم توتوروب بتروالا نیه اخه بو اوزلارین دیلیننه دانوشولار؟منده ترکی بلد دییرمم ...

اای جان به چوخ دادی مارو جیگرلیم منی .

من عاشق زبان های جدیدم.

یه دوست ارومیه ای داشتم اما نشد یادم بده  

ظاهرا دختر خوبیه ولی بازم میگم به قول جیران تیم قوی پشتشه خاله هاش خیلی زرنگن مامانش یه ذره ساده تره

الهی که اوکی باشین باهم 

خیلی مهمه اخلاق جاریا باهم بسازه پیوند بین برادرا و پشت بندش خانواده حفظ میشه 

خب خداروشکر مادر باز نخ نده خاله ها زیاد قدرت مانور ندارن هرکس سرش گرم زندگی و بچه خودشه 

جاری من ده سال کوچیکتره تا الان که گوش شیطون کر 

دختر خوبی بوده 😄به قول مادر شوهرت البته چون من خودم خوبم اونم خوبه 🤣🤣

[QUOTE=356705998]اخه سود و نون شون در این هست که رشدی اتفاق نیفته متوجه میشی که[/QUOTEا

ااره دیگه دقیقا همینه ، آفریقا باید همیشه گرسنه بمونه تا بقیه الماساشو به یغما ببرن   

عاشق لفافه حرف زدن خودمم ، شفاف سازی تو کارمن نیست بنظرم برم جزو بروبچ یقه سفیدها   

یه چیز دیگه ام بگم بزرگترین سد ورودخانه رو داریم اما آبمون آلوده است و باید همیشه آب بخریم یا دستگاه ...

دقیقا متوجهم. اگه چیزی بگیم میترکم ولی منافعشون تو عدم پیشرفت منطق‌ه هست. چقدر کرخه قشنگه. نگم از پل کرخه 😢😢بابام تعریف می‌کرد و اشک می‌ریخت 

[QUOTE=356705998]اخه سود و نون شون در این هست که رشدی اتفاق نیفته متوجه میشی که[/QUOTEاااره دیگه دقی ...

فمستم فمستم چیچی گفتی 

دلبر جان .یه خط نوشتم گرخیدم تعلیق شم بی خیال 

سودی نداره خرفای من اینجا ...فقط میشه گفت ای وای بر ما 

دقیقا متوجهم. اگه چیزی بگیم میترکم ولی منافعشون تو عدم پیشرفت منطق‌ه هست. چقدر کرخه قشنگه. نگم از پل ...

اره دقیقا ،چه میشه کرد.

آره کرخه محشره یه سری ویلا هم اطراف سد کرخه هست یا خدا باورت نمیشه جزو خوزستان میگی اروپایی جایی هست ،ابش زلال.

بابات اونجا رو دیده یا کار می‌کرده اونجا؟

اره گفتنش سودی نداره، از جاربا بگیم از مادرشوهر بگیم

دلبر اخ ازدست تو 

خندم گرفت لقمه ام پرید تو گلوم 

داشتم خفه میشدم 

لااقل خواهرشوهر یه سودی بده بهمون حرف زدن ازش تعلیقی نداره

2801