2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 993348 بازدید | 46396 پست

آقا من یه چیزی بگم. ما صبح جمعه (ساعت ده مثلا) هنوز تو رختخواب بودیم یهو گوشی همسر زنگ خورد و داداشش بود گفت مامان میخواد بره دستشویی! هستین؟ گفتیم بفرمایید

خلاصه اومدن رفتن اداره و گفتیم کجا به سلامتی؟ گفتن میریم محضر عقدکنون. عقد کی؟ عمه همسر ( البته سنش زیاده ولی خب)

گفتیم مبارکه به سلامتی

بعد که رفتن گفتم اگه دستشوییشون نمی‌گرفت عمرا ما می فهمیدیم

همسرم رفته به باباش گفته چرا به ما نگفتین؟ گفته چرا بهتون زنگ زدم جواب ندادین. کی زنگ زده؟ ساعت ۹ و نیم صبح که دنبال دستشویی بودن باباش زنگ زده بهمون تازه یادشون افتاده یه پسر هم دارن زنگ بزنن بهش 😄 بعد باباش گفته خب با مامانت اینا میومدین! گفتم باشه چشم بدون دعوت پنج دقیقه ای حاضر میشم میرم جشن عقد. تازه جالبه مامانش اینا حتی بهمون تعارف هم نکردن که بریم 🤣

فکر کن همه خواهربرادرا خبر داشتن و رفتن به جز همسر من. همسرم خیلی ناراحت شده بود گفتم ولش کن بابا اگرم خبر میدادن پول نداشتیم کادو بدیم همون بهتر که نگفتن. چی میگفتم دیگه 

فروشگاه تندو tandoo.ir 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

سلام عزیزم ، دیگه الان نگرانی شما فایده ای نداره واقعا .ولی من بودم دیگه همین یک بار فرصت رو به همسر ...

مامان سبحان بقول معصومه قشنگگگگگ نیستی

با ما به از این باش که با خلق جهانی…🫠

جات خالیه واقعا❤️

ای جانمممم پس توام عین خودم علامت میذاری برا اعلاناتت 😉☺️فدایی داری فراوون 😘🫶🏻باورت نمیشه جیران ...

قربون شما❤️

خسته نباشی 

خدا قوت .

به نظر من یه سه چهار ماه دیگه هم یه دور دیگه تغییرات تو چیدمان کابینت ها میدی، اون وقت دیگه کامل جا میفتی 😁😁😁 

حق داری والا 

حداقل ۶ ماه زمان می‌بره آدم کامل جا بیفته 

قلق خونه جدید دستش بیاد 

الهی که خونه شادیهات باشه 

خونه عروس شدن دخترت 

خونه رسیدن به همه آرزوهات♥️

تو یکی نه ای، هزاری، تو چراغ خود برافروز♥️
وای جیران پست باقلوا نشد جواب بدم. دوتا فقط دهن شیرین میشه. باید ظرفو بزاری جلوت با چایی بری تو کارش ...

آفرین، آفرین 

من جفت خودمو پیدا کردم 

اصلا برای خوردنی باید کیلومترها رفت 

منتظرم هوا خنک سه از یارات تبریز، سفارش باقلوا بدم🤣🤣🤣🤣 

البته اگر رژیم نباشم 

تو یکی نه ای، هزاری، تو چراغ خود برافروز♥️
اره دقیقا ،چه میشه کرد.آره کرخه محشره یه سری ویلا هم اطراف سد کرخه هست یا خدا باورت نمیشه جزو خوزستا ...

زمان جنگ اونجا بود، فکه خدمت می‌کرد. خیلی دوست داشت اونجارو ببینه یه سال عید اومدیم ببینه. 

بله بو عربلر نچه صفحه دانیشدیلر بیز هچ باشا چیخمادیخمن یازماقیم بهتر دی دانیشماخیم داناخه اوچاخکدندن ...

گورموشدوم بولار عربی دانیشیلار، بیزده اصلا تورکی دانیشموردوخ خودجوش اورگشمیشم ننه بزرگوم بیزینن تورکی دانیشیردی بیزده اوننان اورگشدیخ، اولین باریمدی تورکی یازیرام🙃🙃

دییرم رژیم باشلییوسوز؟ منده وارام

اون یکی نازی رو هم من پیامی ازش ندیدم چند روزه . @nazi_joooon

سلام مهربون خوبی عزیز 

ممنون که به یادم بودی و تگم کردی😘😘😘

یکی دو ماه هست یه سری ماجراها و اتفاق های زیادی افتاده و پشت سر گذاشتیم و داریم میذاریم. انشالله عمر باقی باشه تعریف میکنم. بعدا

میشه با دل مهربونت برام دعا کنی 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹💐

اگه دوستان هم این پیام دیدن و دوست داشتن برا بهتر شدن اوضاع زندگی دعا کن.🙏🏻🌹💐 

❌🚫⛔درخواست دوستی دادن=گزارش زدن🚫⛔❌ 
آفرین، آفرین من جفت خودمو پیدا کردم اصلا برای خوردنی باید کیلومترها رفت منتظرم هوا خنک سه از یارات ت ...

سفارش بده اگه رژیم بودی بده من میخورم واست تعریف میکنم. آخرشم مدل رادمان میگم بهههه بهههه. من خوراکی های خوشمزه و یواش میخورم که از هر گازش لذت ببرم. همسرم میگه بخور تموم شه بره میگم نه بزار حالشو ببرم. عاشق چیپس فلفلی و ماست موسیرم. هول هولکی بدم میاد بخورم. آقایون خوابیدم تنهایی میرم تو اتاق سر فرصت میخورم. 😋😋😋

2801