2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 993364 بازدید | 46397 پست
دقیقا. من همیشه میگم نمیخوام شروع کننده ی بدی و کینه من باشم.همسرم چند تا تیکه انداخت بهشون من با ا ...

😑😑😐😐😐😐کادو ؟کیک ؟روز دختر؟

نکنه با دختر ۱۱ساله خواهر شوهرت اشتباه گرفتن عروس جان رو 

خوش باشن والا 

بعضی چیزا توی زندگی بدست آوردنی نیست بی خیال شدنیه ....

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

آقا قبول نیست... صب العربیه بود الان TRT شده. 😁😁😁@پاییزمهر @صدف_69 بیایین کمک ماهم مازنی بحرفیم ا ...

بیخیال نههه خواهش میکنم 

من تحمل چند زبانه خوندن نداارم 🤣قاط میزنم کلمه جدید اختراع میشه 

اووو چه خبرشووونهچه خبرشووووونه؟😂اسفند و روز دختروای چقدر تبعیض بدهمخصوصا بین دو تا هم نوعدو تا عرو ...

🤣🤣نمیدونی که داشتن خودشونو نیکشتن چند بار بهشون با لحن خاله قزی گفتم ریلکس ریلکس. 🥴همون روز دختربچه ها بود، بعد کیکو در آوردن حالا اصرار دارن که واسه نوه گرفتیم 👻😳بعد کیکو با تشریفات گذاشتن جلو عروس اگه واسه نوس پس اونجا چیکار میکنه. 😉😉چون خیلی خودشونو قبول دارن ناراحت میشن دیگران از من تعریف میکنن تا کسی میگه چه عروسی میگن خوب ما خوبیم اونم خوبه😐😐😐خودمم نمیدونم. شاید چون همسرم خیلی احترام میزاره تو کارای عروسی همش ازشون نظر میخواست. 🤔🤔ولی بیشترش چون واسه ما کاری نمیکنن ولی خانوادم خیلی محبت دارن به ما کلی هدیه با مناسبت و بی مناسبت واسه پسرم میگیرن. بعد اونا دلشون نمیاد همسرم همش تعریف میکنه ازشون فک میکنن سرکوفت میزنه اینو برادر شوهر کوچیکم از دهنش پرید که تو میری اونور میای به اینا سرکوفت میزنی در صورتیکه اینطور نیست فقط تعریف روزمرگی هست. فک میکنن من پشت سرشون کاری میکنم.

اهان اون دو نفریه دونه دیدم میگفت این مال کیه؟اونا؟😂😂😂

احمد مهرانفر با شبنم مقدمی بازی کردن 

سر پیری خانم حامله میشه ....طنز هست قسمت ۱خیلی بهتر از ۲بود 

کلا قنبر با کاراش رو مخ ادمه 😅😂

😑😑😐😐😐😐کادو ؟کیک ؟روز دختر؟نکنه با دختر ۱۱ساله خواهر شوهرت اشتباه گرفتن عروس جان رو خوش باشن وا ...

آره بابا نبودی ببینی 😂😂😂من رفتم دیدم رو تراس نشستن میگن نریم تو اگه بیان زشته ما تو باشیم. گفتم عاممووووو ولم کن. زنگ دارین واسه همین وقتا اختراع شده😆😆😆نگم برات😎😎😎

آره بابا نبودی ببینی 😂😂😂من رفتم دیدم رو تراس نشستن میگن نریم تو اگه بیان زشته ما تو باشیم. گفتم ع ...

😶😶😶وای خدای من 

عین بچه ها از عروس شدن خواهر ..ذوق میکنن 

میگفتی برین سرکوچه گوسفند بدست واستین 

ای بابا چه بچگونه رفتار میکنن انگار همین یدونه دختر تو دنیا مونده بود ایشون گرفتن برا پسرشون 

وای 

😶😶😶وای خدای من عین بچه ها از عروس شدن خواهر ..ذوق میکنن میگفتی برین سرکوچه گوسفند بدست واستین ای ...

آره حالا من میگم چون خیلی سخت تونستن عروس پیدا کنن  هیجان زدن خودشونم باور نمیکنن واسه این پسرشون تونستن زن بگیرن. اخه سنتی بود ازدواجشون. 

تازه برگشتم از شهر شماتمام تایمی که اونجا بودم به کار گذشت ولی نتیجه اش خوب بود❤️

ای رفیق نیمه راه ،حداقل یه پیامی می‌دادی میگفتی، ماهی وخرما وارده خریدی حتما دیگه؟  

خوب خداروشکر ، اومدی کلینیک خاصی یا کار دیگه ای داشتی؟

آره حالا من میگم چون خیلی سخت تونستن عروس پیدا کنن هیجان زدن خودشونم باور نمیکنن واسه این پسرشون تو ...

جدی 😄همینه پس ذوق فراوون دارن 

نگا کن و لبخند بزن 

خاطرات جالبی میشه این روزا بعدا براشون ازاین ذوقاشون بگو 😁یاداوری کن 

قدیما مادرشوهر خیلی دیکتاتور بود همه ازش فراری ولی الان نه دیگهمردم عوض شدن عبرت گرفتن از اشتباهات گ ...

چه خوشبحال عروساس اونجا 

نه رسم جهاز بردن دارن 

نه خونه کار میکنن نه بچه داری میکنن 

نوش جونشون بابا اینهمه خوشی 😅

جدی 😄همینه پس ذوق فراوون دارن نگا کن و لبخند بزن خاطرات جالبی میشه این روزا بعدا براشون ازاین ذوقاش ...

یه کارایی میکنن آدم تعجب میکنه. به قول حیران واقعا بی‌تدبیرن. حالا سر سفره  باباش با عروس جدید هی می‌خندید هی منو نگاه می‌کرد شکلک درمیاورد به قول همسرم شیرین بازی در می‌آورد میگفت اونا خبر ندارن چه آدمیه بابای من. 

یه کارایی میکنن آدم تعجب میکنه. به قول حیران واقعا بی‌تدبیرن. حالا سر سفره باباش با عروس جدید هی می ...

وای 😂😂شوخی میکنی 

پدر شوهر شکلک ؟ عروس جدید حالا خودش اوکی هست؟منظور با فهم و کمالات هست یا نه ؟خدا کنه شعورش بیشتر ازاین حرفا  باشه

قربونت برم. میدونم چقدر سخته، رسیدگی خیلی پایینه. باعث تاسفه تو ثروتمند ترین شهرها هستید و اذیت میشی ...

یه چیز دیگه ام بگم بزرگترین سد ورودخانه رو داریم اما آبمون آلوده است و باید همیشه آب بخریم یا دستگاه تصفیه نصب کنیم .بومی هستیم اما بیشتر مشاغل به غیر بومی تعلق میگیره بخصوص اهواز ، هنوز بحث قومیتی چه در انتخاب نیروی شغل وچه ازدواج وجود داره.خلاصه حرف بسیاره،اگر به خوزستان می‌رسیدن تمام دبی وخلیج رو میذاشت تو جیبش و میشد تک ولی نمی‌ذارن که بشه.

2801