2733
عنوان

اگه شوهر شما هم....

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 32 پست

همهههه ی مردا همینن 

کاش یه مدت برعکس شه ما با خیال راحت آسوده بخوابیم اونا بی‌خواب شن ایخداااا

نه یه مدت چرا.. کاش کلا برعکس شه همشون دسته جمعی بی‌خواب شن😅🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توام بخواب 😐

نمیشه من نمیتونم بیخیال باشم. میدونی وقتی میفهمم فوری گرفته خوابیده به نظرم این زندگی و این بحث براش مهم نبوده و بیشتر غصه ام می گیره

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕

ببین دست خودشون نیست واقعا...من همسرم با اینکه واقعا مرد فهمیده ایه و همیشه بدون عذرخواهی از کنار مسائل نمیگذره...اما چندبار شده یهو رفته اتاق و من دلخورم هنوز...طبق گفته خودش میگه بیدار بودم بخدا،نمیدونم چرا یهو چشام بسته شد و صبح بیدار شدم😐🤦🏻‍♀️😂

منم تا خود صبح فقط گریه میکردم،جوری که چشمام قد عدس میشد🤦🏻‍♀️🥴🤧

نمیشه من نمیتونم بیخیال باشم. میدونی وقتی میفهمم فوری گرفته خوابیده به نظرم این زندگی و این بحث براش ...

ببین عزیزم قطعا زندگیتون واسش مهم و ارزشمنده ولی شاید اینجوری فک میکنه ک این بحثا اصلا نمیتونه آسیبی به رابطه و زندگیتون بزنه واسه همین سعی میکنه کش نده

شایدم همسرت شبیه منه..... من هرچقدر غصم بیشتر باشه خوابمم بیشتره,انگاری تو شرایط روانی نامساعد میخوابم که مجبور نباشم حجم درد رو حداقل چند ساعت تحمل کنم

ببین عزیزم قطعا زندگیتون واسش مهم و ارزشمنده ولی شاید اینجوری فک میکنه ک این بحثا اصلا نمیتونه آسیبی ...

اخه من بارها بهش گفتم احساسم چیه در مقابل این رفتارش

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕
اخه من بارها بهش گفتم احساسم چیه در مقابل این رفتارش

منم بارها گفتم به همسرم که از چه حرفیش که میزنه بدم میاد ، اما بازم تکرار میکنه

بارهاگفتم وقتی میخوام پریود بشم هوامو داشته باشه

اما هر دفعه میگه ببخشید حواسم نبود ، یادم میره ،بلد نیستم خوب و ...

2706