2733

همیشه تو تاپیکام گفتین ک از حقت دفاع کن خودخوری نکن جوابشو بده و سکوت نکن اون خیلی از وقاحت گذشته و اجازه دخالت نده ...برام سخت بود کلی با خودم تمرین کردم تا اینکه دو شب پیش جایی بودم اونم اومد و بچم پی پی کرد بعد جلو مردم گفت اول آبو باز کن بعد بچه رو بشور ،منم نفسمو تو سینه حبس کردم گفتم فلانی فک میکنه بلد هیچی حالیم نیست لازمه همچیو برام توضیح بده مثل اون سری ک گفت اول روغن بریز بعد نمک بعد تخم مرغ بشکن(تو حالت عادی یجوری بودم ک روم نمیشد چیزی بهش بگم مثلا میگفتم اره همینکارو میکنم..) بعدم دوستم گفت میخایم برا داداشم زن بگیریم ،منم گفتم عه میخای خاهرشوهر بشی؟ خاهشا تو زندگی داداشت دخالت نکنی زندگیو ب عروستون جهنم کنی هی چپ و راست بگی ما رسم اینو نداریم رسم اونو نداریم ،

دیدم پاشد رفت و از اون موقع دیگه هروقت پسرمو میبینه اصلا صداش نمیزنه و خونمونم نمیاد😍 هوووف شکر

ولی از اون طرف مادرشوهرم وقیح شده و جلو همسایه هامون تیکه میپرونه بدجور هم واضح تیکه میپرونه ،

تو کامنت میگم ک چطور برخورد کرد 

لطفا از خاهرشوهر قبل از اینکه بخاید دفاع کنین ی سر ب تاپیکای قبلم بزنین میفهمید ک مریض روحی هست 

با دوستم ک بچه همسن بچم داره داشتیم تو کوچه پیاده روی میکردیم جلو همسایه هامون ی لحظه وایسادیم حرف میزدیم بعد ک رفت مادرشوهرم اومد با ی لحن بدی به یکی از خانما ک دم درخونش نشسته بود گفت این دوتا نفهمن نمیدونن طرف چشمش شوره بچهارو میارن تا ببینه ،بعد من خیلی با احترام گفتم ک ن کاری ب بچه نداشت میگف خوشبحالت مادرشوهرت نزدیکته بچتو میبری پیشش منم گفتم مادرم راه دوره مادرشوهرم کمک میکنه...وسط حرفم یهو با ی لحن بد پاشد گفت نشستم به وراجیای زن گوش میدم از کارو زندگی افتادم هی ور ور ور حرف مفت میزنه گوش مفت انگار گیر آورده..(راه میرفت و بلند میگفت ) ی لحظه همسایمون با تعجب نگا کرد و منم از خجالت آب شدم،گفتم اینم باید مثل خودش بشم دوباره چنین رفتاری داشت منم بلند بگم خجالت نمیکشی دهنت عین آسیاب میچرخه انگار ن انگار سنی ازت گذشته ،بلکه اونم خجالت بکشه جلو بقیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با دوستم ک بچه همسن بچم داره داشتیم تو کوچه پیاده روی میکردیم جلو همسایه هامون ی لحظه وایسادیم حرف م ...

مادرشوهرت کم داره انگار 

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی

خواهرشوهرت چیز خاصی نگفته 

ولی یه سیاست زنونه یادت میدم تا اخر عمرت آویزه گوشات کن

هیییچ وقت تحت هیییچ شرایطی عصبی نشو 

حرفاشون رو نشنیده بگیر و هرکاری رو دلت میکشه انجام بده

واکنش نشون نده و همیشه توی رابطت حدومرز تعیین کن 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
دفعه بعد کوتاه کوتاه جواب بده. یهو اینهمه طومار میگی ب خواهرشوهری ک تا دیروز جواب نمیدادی، سنگکوب می ...

باورت میشه تا یکساعت قلبم تند تند میزد و دست و پاهام حین شستن بچه میلرزید

ببخشید ولی تاپیکات خیلی اغراق آمیزه یجورایی دیگه باورم نمیشه

مخصوصا اون تاپیک که لباس خریدی برا خواهرشوهر 

هر روزم یه مشکلی داری باهاشون 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
خواهرشوهرت چیز خاصی نگفته ولی یه سیاست زنونه یادت میدم تا اخر عمرت آویزه گوشات کنهیییچ وقت تحت هیییچ ...

خاهرشوهرم تو تاپیکای قبلی نگا کنی ی زن روانی و عقده ای و حسوده ،و من از ی جایی ب بعد با خودم قسم خوردم ک کاری کنم قط رابطه بشه ،چون هرچقدر ب خوبی باهاش برخورد میکردم اون حرفشو میزد و خودشو راحت میکرد من ساعت ها خودخوری میکردم و سلامت روانم آسیب دید 

این واکنش کە میخوای داشتە باشی نسبت بە مادرشوهرت خیلی شدیدە و ممکنە دعواتون بگیرە و صد درصد حمایت شو ...

شوهرم بارها و بارها از گله های من خبر دار شد و همیشه گفتم اگر تو زبون خانوادتو کوتاه نمیکنی من چیزی بگم دعوا میشه ،اگر دعوا بشه حق نداره چیزی بگه چون من ۳ سال بهش گفتم و گوش نداد

ببخشید ولی تاپیکات خیلی اغراق آمیزه یجورایی دیگه باورم نمیشهمخصوصا اون تاپیک که لباس خریدی برا خواهر ...

به خداوندی خدا همش راست بود و بله هرروز ی داستان برام داشت و ب روانم آسیب رسوند