2733

بله میارم..

بچه دوست دارم

دلم میخواد عشقمو محبتمو ب پاش بریزم

خانوادمون بزرگتر بشه

آرامش میده بهم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا قهرش نگیره ..

اصلا 

چون واقعا بعدش رابطمون سرد شد 

و همش مشاجره و بحث داشتیم 

لطفا هرکی میگه با همسرم مشکل دارم نسخه طلاق نپیچید ..آوای مظلوم ارومیه یادمون نره اگه مادربالاسرش بود شکنجه نمیشد ...لطفا با هرکسی ازدواج نکنید ...اگه خوب نیست و به ثبات اخلاقی نرسید بچه دار نشید ...اگه بچه دار شدید سنگ از آسمون بارید مراقب بچه هاتون باشید ..اونها ضعیفن و به مادر پناه میارن😭♥️قبل بارداری دومم شده بودم ۶۲ کیلو ...الان ۶۸ کیلوهستم و تو حسرت اون وزنمم ...آرزومه بشم ۶۲ ....خیلی دلم میخواد اون روز که رو ترازو ۶۲ رو میبینم زنده باشم🌱💪💪💪

بله میارم 

چون هم من بچه دوست داشتم هم همسرم هم کلی تلاش کردیم که بهترین وضع مالیو داشته باشیم چیزی تو دلش نمونه اگه نبود تا الان دق کرده بودم 

وقتی قهوه میخوری، از تلخیش لذت میبری.. اما وقتی بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور... چون از بادوم انتظار تلخی نداری! بحث بحثه انتظاره🌚✨

با اینکه عاشق بچم هستم ولی خیر نمیارم. بچه داری برای من مسئولیت بزرگی بود. هویتم مستقلم که تمام زندگیم بود رفت زیر سایه مادر بودن. رو تربیت بچمم خیلی حساسم همه وقتم صرف مقاله خوندن میشد. کلا سخت بود برام

اگه میتونستم برگردم عقب زودتر ازدواج می کردم و زودتر بچه می آوردم و نمیذاشتم اندومتریوزم پیشرفت کنه و دچار ناباروری بشم .بچه آوردن دلیلش تو طبیعته ،همه جهان هستی در حال تولیدمثل هستن اصلا چیز عجیبی نیست 

منم به همین دلایل به اضافه این گه دوست داشتم پسرم تنها نباشه

خداحفظش کنه عزیزم...

من زیاد ب تنهاییش فکر نمیکنم خودم خیلی وقتشو پر میکنم...

ولی گاهی میگم دخترم داشته باشم خوبه ها😅

دلم بچه کوووچیک میخواد

پسر خودم ۳ سالشه میگم تو خیلی بزرگ شدی دیگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من سه تا دارم .الانم تو مرخصی زایمانم .شهریور میرم سرکار.تو این ۷ ماه خیلی تلاش کردم ۴ امی رو هم باردار شم و نصف باردرایم بیفته تو مرخصی ولی هنوز قسمت نشده حامله شم.از بچگیم خونواده پرجمعیتو دوست داشتم.

بچه چه اذیت هایی داره؟چرا اعصاب نمونده چی کار می کنه مگه؟

اولا بچه زیاد دارم دوتازهمسرم هم دارم بجز بچه های خودم توزندگیم همه چی هست الا ارامش همش دعوا سرهمه چی حتی سرسفره غذا هم کنارنمیان

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2706