2737
2739
داستانش از این قراره که با یه بچه دوساله الان بیش از دوسال با شوهرش رابطه نداره از اینکه شوهرش داره بهش خیانت میکنه مطمئنه با هم حرف نمی زنند جز مسائل مربوط به بچه دوستم هیچ دخالتی رو مسایل مالی خونش و رفت امد های شوهرش نداره تنها کاری که میکنه پختن غذا و خونه داریه به نظر شما وقتی یه مرد با زنش حدود سه ساله رابطه نداره دلیلش چی میتونه باشه و چیکار باید کرد ........دوستم منتظر نظرای شماست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باید اول بشینه خیلی ملایم ودوستانه با همسرش صحبت کنه تا بدونه سر مزاجیش از چیه
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2742
بگو عزیزم منم با یه ادم مریض نمیتونم زندگی کنم اینم شد حرف من مریضم

از کجا مطئن داره بهش خیانت میکنه
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2738
عزیزم اینا با حرف ومن ودوستان درست بشو نیستن باید برن مشاوره تا علت اصلی معلوم بشه
بعدش تو این 2 سال باید با بزرگترا مشورت میکرد میگفت مشکل زندگیشو
مریم

1392/11/2 12:15 ب.ظ

نتوسته ثابت کنه اس هاشو خونده و مطمئنه ولی نتونسته مچش بگیره

یعنی چی نتونسته ثابت کنه با اس کاملا میشه ثابت کرد
اخییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بیچاره شاید شوهرش مریضی اینکه با رابطه برقرار کنه گرفته با دست خودش راحت تر که کرمشم داشته
2706