2752
2734
عنوان

سلام بچه ها بیان به دوست من کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 36 پست
اصلا می خواهد مچ بگیره که چی بشه؟؟؟؟ مگه کمکی بهش می کنه ؟؟؟ بعدم میگه حقمه ... جا دارم3 تا دیگه هم بزارم کنار تو و الی ماشائالله هم صیغه کنم ...

نشسته مثل یه کنیز فقط می پزه و می شوره و بچه داری می کنه ؟؟!!!.... چه صبری بابااااااااااااااا
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها الان داغونه شوهرش ولی براش خوب خرج میکنه و خرش میکنه تو میهمونیا می بینیش فکر می کنی خوشبخت ترین زن ادم ولی خیلی بدبخته هرچی به ذهنتون میرسه بگید خودش بعدا میخونه من که دیگه هنگ کردم
والا منم یه دوستی دارم که دیوونم کرده...

شوهرش 1 ساله ولش کرده رفته میگه دوستت ندارم باید بری درخواست طلاق بدی ... این همچنان نشسته می گه نههههههه دروغ می گههههه... این حرف از ته دلش نیست.....
خب تقصیرخودشه ازهمه چیز خودشوکنارکشیده مسائل مالیو...فقط نشسته اشپزی وبچه داری میکنه کسی که شغل شوهرش اینجوریه خیلی بایدحواسشوجمع کنه منم شوهرم تشریفات داره ولی تاقبل از بارداری همه مجلساروباهاش میرفتم که همه گارسونا ببینن که زن داره مثل شیربالا سرش بعدشم گاهی اوقات خواهرم که واسمون کارمیکرد دورادورمواظب گارسونا بودوشوهرم وقتی دید چقد برام زندگیمون مهمه خودشم مواظب رفتاراش بود.
وزن اوليه٥٩.٧٠٠😕هدف اول٥٥🤓هدف دوم٥٠ 😎من ميتوانم💪
جالبه بهش می گم مطمئنی بهت خیانت نمی کنه رو اسمش قسم خدا و پیغمبر می خوره... در حالی که همین شوهر عوضیش سال اول ازدواجشون مثل چی دنبال من افتاده بود ....ولم نمی کرد تا همسرم باهاش طرف شد.... اینقدر آشغاله ...

حیف که اون موقع به خاطر اینکه دوستم اذیت نشه چیزی بهش نگفتم...

یعنی اینقدر این دختر ساده است..... دق داده منو
خوب می خواهد حقشو نده دیگه....

اصلا آه در بساط نداره که بخواهد بده.... اینقدر آشغاله که 1 ساله اینو ول کرده رفته ولی هنوز ماشین بابای این زیر پاشه ... پس نداده .... هفته پیشم اومد گفت ماشینو دزد برده... ولی من می گم که دروغ میگه ....