2737
2734
پسرم رفته تو چهار ماه زایمان زود رس داشتم و ٣٣ هفته دنیا اومد از اول رفلاکس شدید داشت ول وزن گیریش عالی بود روزی ٥٠ گرم دارو اس امپرازول میخوره ول استفراغ های شدید بعد از شیر دکتر گفت شیرش رو کم کنید فاصله تزدیک حدود دوساعت شیر بخوره همزمان شربت زانتاک هم پیداکردیم و اونهم خوردنش شروع شد باشروع شربت استفراغ و رفلاکس و دلدرد کامل حذف شده ولی پسرم کاملا بی اشتهاست و اصلا ده روزه وزن نگرفته دکتر میگه اشکالی نداره از ماه بعد غذای جامد شروع میکنه جبران میشه ولی من نگرانم این شربت به شدت خواب اور بوده پسرم کامل خواب و شیر نمیخوره یبوست هم گرفته که باز دکتر میگه ربطی به زانتاک نداره شما تجربه داشتید؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه تاپیک قدیمی کاش بودی و میگفتی اشتهای پسرت برگشت یا نه متم دخترم اس امپرازول میخورد الان سه هفتس ...

سلام من هم همین مشکل و دارم در کل شبانه روز باید هفتصد سی سی شیر بخوره بچم ولی به زور چهارصد و پنجاهه مشکل شما حل شد؟

2742
سلام من هم همین مشکل و دارم در کل شبانه روز باید هفتصد سی سی شیر بخوره بچم ولی به زور چهارصد و پنجاه ...

چند ماهشه؟

بنظر من که خوب میخوره 400 سی سی

نه من دخترم هنوز همونجوریه ولی دکتر میگفت وزنش نرماله نمیدونم والا ولی نسبت به قبل کمتر اضافه میکنه

من که دیگه حرص خوردنو گذاشتم کنار

دختر من تو بیداری سینه نمیگیره مواقعی که خابه شیر میدم موقعی هم که بیداره با قطره چکون

دو هفته دیگه هم میخوام کمکی رو شروع کنم براش

چه تاپیک قدیمی کاش بودی و میگفتی اشتهای پسرت برگشت یا نه متم دخترم اس امپرازول میخورد الان سه هفتس ...

سلام .دخترمنم همین مشکل رو داره دکتر نسک پور امپرازول بهش داد ۱۰ روزی خوب بود دوباره برگشت به حالت قبلش.الانم شیرش رو عوض کرده ببلاک آ ر داده.گفت اگه با این خوب نشد باید ببریش پیش فوق تخصص گوارش.خیلی نگران شدم.خواستموببینم شما چیکار کردی؟؟؟حل شد مشکلت؟؟

سلام .دخترمنم همین مشکل رو داره دکتر نسک پور امپرازول بهش داد ۱۰ روزی خوب بود دوباره برگشت به حالت ق ...

سلام عزیزم.باید بهت بگم از همین الان صبر و حوصلتو ببر بالا

دختر من تا چند روز دیگه شیش ماهش تموم میشه

به من میگفتن چهارماهش که تموم شه رفلاکسش خوب میشه یا غذای کمکی که شروع کنی خوب میشه ولی متاسفانه برای من اصلا بهتر که نشده بدترم شده

با دارو هیچ تاثیری ندیدم خودم 5 ماه پرهیز لبنیاتی بودم بازم تاثیر نداشت

الانم 7 ساعته که شیر نخورده

امیدوارم برای شما زودتر خوب شه

سلام عزیزم.باید بهت بگم از همین الان صبر و حوصلتو ببر بالا دختر من تا چند روز دیگه شیش ماهش تموم می ...

البته دختر من رفلاکس پنهان داره

رفلاکس پنهان بدتره 

شیر خشک ای ار خوبه تاثیر داره البته اگه مشکلش بالا اوردن باشه

من دخترم بالا نمیاره اصلا ترش میکنه

شیر خشک  ای ار هم هرکاریش کردم نخورد

2740
البته دختر من رفلاکس پنهان داره رفلاکس پنهان بدتره  شیر خشک ای ار خوبه تاثیر داره البته اگه م ...

دخترمنم تو یکماه ۵۰۰گرم اضافه کرد دیروز دوماهش کامل شدوزنش۴۳۰۰هستش نگرانم اشتهاش۲هفتس کم شده یعنی رفلاکس داره؟هم شیرمومیخوره هم شیرخشک مدفوعش بوی بدی میده کولیکم داره قطره کولیف و پدیلاکت میخوره ممکنه برای کولیکش باشه؟

دخترمنم تو یکماه ۵۰۰گرم اضافه کرد دیروز دوماهش کامل شدوزنش۴۳۰۰هستش نگرانم اشتهاش۲هفتس کم شده یعنی رف ...

برای این سن کم اضاف کرده.شیرت کافیه؟

چند وعده شیر خشک میدی

دختر من موقعی که همسن دختر شما بود ماهی ۱ تا ۱.۵ کیلو اضاف میکرد

نمیخوام نگرانت کنم شاید بعضی بچه ها کلا کم اشتها باشن ولی اگه قبلا اشتهاش خوب بوده الان اینجوری شده ببرش دکتر

شاید رفلاکس باشه چون باعث کم اشتهایی میشه

اگه باشه از همین الان پیگیر خوب شدنش باشه

بالا میاره؟

یا اینکه موقع خواب چیزی نمیاد تو گلوش؟

برای این سن کم اضاف کرده.شیرت کافیه؟ چند وعده شیر خشک میدی دختر من موقعی که همسن دختر شما بود ماهی ...

بالانمیاره ولی ترش میکنع دیشب بردمش دکتر براش سونوگرافی نوشت برا رفلاکس