2733
2734
عنوان

با شوهر و خانواده شوهر چکار کنم؟

659 بازدید | 27 پست
سلام، من یه بچه یک ساله دارم، شوهرم تازگیا بیکار شده، بخاطر مشکلات مالی و اینکه دانشگاه من یه شهر دیگه هست هر از گاهی مجبوریم خونه خانواده شوهرم باشیم. این مسأله باعث شده اونها در همه چیز بخوان دخالت کنن. نه اختیار خودمو دارم نه بچمو. متلک هایی که میندازن حالا به کنار. خواهرشوهر 34سالم خودشو با من 24ساله مقایسه میکنه. گاهی هم سعی میکنه فتنه به پا کنه... تازگیا کارها و رفتارهای اونا خیلی آزارم میده. شوهرم هم که اصلا حرف حالیش نیس، حوصله منو هم نداره. خودش تمام مدت بیرونه، یا مشغول کارگری یا در کنار دوستاش وقت میگذرونه، من می مونم و این بچه و کلی فکرای ناراحت کننده... چکلر کنم؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
منو پسرم توی یه روز به دنیا اومدیم. تولدمونو خونه اونا گرفتیم. یعنی مادرشوهرم اینطور خواست. ولی اونا حتی یه تبریک هم به من نگفتن. من که کادو نخواستم ازشون، ولی یه تبریک جای دوری نمی رفت، آخه من مادر همون پسری هستم که کلی ادعا می کنن سرش.
گلم شما با بچه برو خونه پدرت به همسر هم حالی کن که خونه پدر خودت راحت تری
این خواهر شوهرت که خیلی عقده ای تشریف دارن اگر شوهر داره به همسرت بگو که من راحت نیستم
تازه ترم آخر ادم درس هاش بیشتر هم هست
وای خیلی سخته می دانم
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
شوهرت وظیفه داره که خرج شما رو بده حالا خانواده اش دارن کار اونو یه جورایی می کنن وظیفه شان هست این یه چیز که همه میدانند
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
2706