2752
2734
عنوان

با شوهر و خانواده شوهر چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 27 پست
این خواهرشوهرم شوهرش فوت کرده... تمام مدت هم خونه مادرش هست چون جای دیگه ای نداره واسه زندگی. تمام مدرت هم مثه جاسوییچی وصل ما میشه. تازه میخواد تابستون هم با ما بیاد مشهد... خدایاااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب دلش شکسته. فکر میکنه میتونسته یه بچه مثل شما داشته باش. با خانومی باهاش برخورد کن. زندگی بالا و چایین داره. من روزایی تو زندگیم بوده که پول نداشتم چای بخرم و برنج. ولی با صبوری گذشت. به خاطر خودت و این که ترم آخری هستی بچسب به درس و بچه ت. بذار تبریک نگن. بیچاره ها شعورش رو ندارن و با تبریک فکر میکنن ازشون کم میشه. دور از چشم اونا شوهرت رو آروم کن و بفرستش سر کار
2731
اوه اوه پس تک پسره!!!
به جای این که عروس تحصیلکرده شان رو روی سرشون بزارن آزارش می دهند واقعا که ما چه فرهنگ غلطی داریم
فکر می کنیم که عروس دشمن هست اما فکر این که اون هم یه دختر مثل دختر ما هست رو نمی کنیم
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
گلم البته یه چیزی هم هست که شما و خواهر شوهرت خیییییییییییلی اختلاف سنی دارین و اون الان تنهاست و زخم خورده روزگار هستش چون شوهرش رو از دست داده میدانی
و شما و اون خیلی با هم فاصله دارین برای همین شاید حرف هاش برایت سنگین هستش البته من می گم که این بزرگتر هست که همیشه مقصر هستش در روابط.. چون اون باید شما رو درک کنه و هوای شما رو داشته باشه اما ازش انتظار نداشته باش
یه نامه برای همسرت بنویس بزار توی جیبش که بخونه
همه درد دلت رو بهش بگو
البته همسرت هم الان خودش استرس داره چون کارش رو از دست داده
باهاش صحبت کردم، بعضی وقتا میگه حق داری ولی من چکار کنم؟؟
بعضی وقتا هم قیافه حق به جانب میگیره که من خانوادمو بخاطر تو ول نمیکنم. انگار من ازش خواستم اینکارو بکنه. بخدا اصلا دلم نمیخواد بهشون بی احترامی کنه، فقط خوایتم ازشون بخواد احترام منو نگه دارن