2733
2739
ببخشید میدونم سایت خودتونه و خوی پول در بیار هم شده . قبول هم دارم هر چی بیشتر بشه پول در آورد ، باید آورد .

اما فراموش نکنید که این سایت با وجود کاربراش رونق گرفته . اولین چیزی که مهمه آرامش و تسهیلات برای اوناست

پیشنهادات :

من با این تبلیغ چسبیده به زیر دکمه ی " ارسال " خیــــــــــــــــــــــــــــــلی مشکل دارم . بخصوص وقتی با تبلتم . همش دستم به اون میخوره . بابا 3 سانت ببرینش پایینتر آخه چی کم میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در ادامه نمیگم این تبلیغای اطرافو متحرک نکنید که حسابی رو اعصابن . میگم لطفا تحرکشونو کم کنید یا با هم هماهنگ کنید

لطفا یک کم بفکر آرامش ما هم باشید
همین تبلیغات زیاد و فلش های متحرک باعث کندی و سنگینی سایت شده منم باهات موافقم اما فکر نکنم گفتن م تاثیری داشته باشه
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خوب مینا جان دقیقا به خاطرر همین این دکمه ی ارسال اینقدر نزدیکه با اون تبلیغ تعاملی! دیگه!! که شما حتی اگر نخوای هم به زور وارد سایتش بشی!!! ساده ایا!!!
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
2740