2733
2739
عنوان

نظرتون راجب این پسر؟

139 بازدید | 9 پست

بهم ابراز علاقه کرده فعلا باهم بیرون نرفتیم

خیلی وقته همو میشناسیم 

پیجش کلا ۵۰ ۶۰ نفر فالو کرده و‌ من هرسری که باهاش حرف میزنم میبینم بازم دخترای جدیدی فالو کرده همزمان که با من حرف میزنه و پستاشونو لایک میکنه

یعنی میدونم با همه دخترای پیش در ارتباطه

خیلی وقتا بهم میگه آره داشتم با یکی از دوستام(اسمشو میگه دختره )حرف میزدم ....

بنظرتون من زیادی حساسم یا واقعا این مشکل محسوب میشه؟

من خودم پسری فالو ندارم و حرف نمیزنم اینم بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا باید با دخترای دیگه حرف بزنه😐

دقیقا همین مشکلمه من از کجا بدونم فردا روز از دوستاشم خوشش نیاد چون جدی هم نشدیم منم نمیتونم مستقیم برگردم بگم چرا حرف میزنی فالو میکنی🤦🏻‍♀️

به نظرم من اگه اون دخترایی که میگی آشنا باشن یا رفیقش باشن  اینا مشکلی نداره فالو و لایک ولی اگه دخترای غریبه رو همینطوری فالو و لایک میکنه مشکل داره 

اگه میگه دوستامن توعم باهاشون آشنا شو 

به نظرم من اگه اون دخترایی که میگی آشنا باشن یا رفیقش باشن  اینا مشکلی نداره فالو و لایک ولی اگ ...

اخه اصلا مشکلم اینه دوستاشو از کجا پیدا میکنه 

چون دانشگاه که نمیره شغلشم اصلا با کسی‌ در ارتباط نیست یعنی میره با دختر رندوم حرف میزنه دوست میشه 

ما هنوز رابطمون جدی نشده باهم بنظرتون بد نیست گیر بدم اینا کین‌ یا بخوام باهاشون حرف بزنم؟

اخه اصلا مشکلم اینه دوستاشو از کجا پیدا میکنه  چون دانشگاه که نمیره شغلشم اصلا با کسی‌ در ارتب ...

اره حرفت منطقیه به نظرم یکم زمان بده اگه خیلی وقت نیست باهم اشنا شدید بعد درباره اونا ازش بپرس اگه نتونست قانعت کنه اونموقع خودت تصمیم میگیری چیکار کنی