2737
2734
عنوان

PCOD ها یی که باردار شدن سئوال دارم!

4638 بازدید | 8 پست
سلام خانوما بین شماها کسی هست که PCODبوده و باردار شده؟ میخواهم بدونم چه مشکلاتی داشتن؟ چقدر طول کشیده باردار شدن؟
پسرم عشق زندگیه من
سلام خانومی منم تنبلی تخمدان داشتم چقدرمتفورمین خوردم یه بارهم آمپول hcgزدم رازیانه خوردم هرکی هرکاری گفت کردم چندسری همراه متفورمین بهم قرص جلوگیری داددکترتااین کیستهای ریزلعنتی آب بشه خلاصه یه دوران پرازاسترس وداستم اونم 2سال هربارمیگفت فولیکولات کوچیکن حتی سری اخردوباره برام آمپول نوشت اماگفت فولیکولت 14هست واین ماه خیلی امیدوارنباش وای که چقدردلم شکست حرف این واون بدترداغونم میکردخلاصه داروهارونگرفتم وفقط دست به دامن خداوبعدم امام رضاشدم باورت نمیشه باهمون فولیکول کوچیک باردارشدم بدون داروفقط اون ماه استرس وازخودم دورکردم وفقط گفتم خدایاهرچی صلاحه الانم هفته 34هستم ایشالاشماهم به زودی نتیجه میگیری فقط بی خیال شوواضطراب نداشته باش هرچیزی یه وقتی داره مابنده هاصبرمون کمه
کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادم برفی جون مرسی از اطلاعاتی که دادی من هنوز اقدام نکردم 9 سال ازدواج کردم و یه ساله که PCODشدم قبلا نبودم 6 ماه اول یاسمین خوردم خوب شدم دیگه نخوردم الان بعد از 6 ماه دوباره این کیستهای لعنتی اومدن دو ماه که یاسمین می خورم ولی دیگه می خواهم بار دار شم. آیا اول باید کیستهامو درمان کنم؟ یا اقدام کنم و دیگه یاسمین نخورم؟ ممکنه ادم با کیست باردار شه؟ برای بچه ضرر نداره؟
معصومه جون دکترم گفت اونایی که PCO هستن باید زودتر اقدام کنن شما چند وقته کیست داری؟ درمانی هم کردی؟ دکترت دقیقا چی گفت؟
پسرم عشق زندگیه من
2728
من هم تخمدان هام پلی کیستیک بودن، فقط با ورزش و تغییر رژیم غذایی کیست ها رو کنترل کردم و بدون هیچ دارویی با یه بار اقدام باردار شدم. در ضمن در زمان اقدام هم اصلا استرس نداشتم و فکرم مشغول نبود، چون به خاطر سابقه ی کیست اصلا فکر نمی کردم که تو همون بار اول باردار بشم.

معصومه جان، تخمدان پلی کیستیک می تونه بارداری رو به تاخیر بندازه، ولی یکی از قابل درمان ترین علل نازایی هست. حتی دکتر من بهم گفت که این مشکل بیماری محسوب نمیشه، و بر اساس شرایط بدن و ترکیب هورمون ها ممکنه کسی یک ماه تخمدان هاش پلی کیستیک باشن و یک ماه نباشن. اگه شرایطش رو داری دکتر ها معمولا به افرادی مثل ما توصیه می کنند که زودتر بچه بیاریم.
2740
ادم برفی جون مرسی از اطلاعاتی که دادی من هنوز اقدام نکردم 9 سال ازدواج کردم و یه ساله که PCODشدم قبل ...

سلام عزیزم منم میخوام باردار بشم میشه بگی چی کار کردی باردار شدی 🌹🌹

خدایاااااا خیلی دوست دارم ازت ممنونم❤نی نی مونو به خودت سپردم سالم بدنیا بیاد