2733
2739

مثلا من تاپیک زدم مال خیلی وقت پیشه

و خیلی وقته براش کامنتی داده نشده

یهو دیدم چن تا کاربر اومدن اصرار عجیب که طلاق بگیر

اول بایددد میرفتی کارای طلاقت میکردی بعد تاپیک می زدی 

بعد توهین میکنن طلبکارانه چرا ب حرف گوش نمیدی !!

اکثرا هم کاربریاشون جدیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که هربار گفتم می‌خوام طلاق بگیرم منصرفم کردن😄

منم 

خیلی وقته که زندگی کردن رو فراموش کردم ، خیلی وقته که خنده برام شده آرزو ، یادمه از وقتی که پسرکوچولوم به دنیا اومد نتونستم براش درست مادری کنم ..من شرمنده اونم  ..و برای خدا بندگی نکردم..من بیمارم ..کاش ته دلت فقط بگی خدایا شفاش بده ...شاید خدا ، صدای منو از زبون تو شنید ...شاید من رو به زندگی برگردوند ..و من از کسی که  نمیشناسمش ولی زندگیمو مدیون دعا و دل مهربونشم  تا ابد ممنونم...
2731

چه خصومتی اخه؟! از روی ناپختگی شاید، ولی خصومت بعید میدونم 

مگه اینکه خواهر شوهر و مادرشوهرت باشن، یا عاشق شوهرت 😅

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

خب عزیزم اگرشوهرخوبی داری ومشکل اخلاقی ورفتاری نداره قطعاحق باشماست  ولی اگر  شوهرتون موردداره شایددرستش همون طلاق باشه کسی که شمارونمیشناسه بخوادزندگبتونوبهم بریزه 

شاید یکی بیاد اینجا درد ودل کنه اما عقلش دست این افراد نمیده 

دوما مگه طلب دارین از زندگی مردم که توهین می کنین .کسی احمق نیس با حرف چن تاکاربرا اینجا بره برا زندگیش تصمیم بگیره ...تو همه تاپیکا ب زنها مرذم میگن طلاق بگیز یاللا طلاق !!

اینا بچه های ۱۳،۱۴سالن که درکی از زندگی ندارن و مثل احمقا نظر میدن

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

اینجا اصلا جای درستی برای مشورت گرفتن درمورد مسائل مهم زندگی نیست! 

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
خب عزیزم اگرشوهرخوبی داری ومشکل اخلاقی ورفتاری نداره قطعاحق باشماست  ولی اگر  شوهرتون مورد ...

کسی چرا باید برا تاپیک خیلی وقت پیش که اصلا هیچ جا بالا نیومده

بیان بنویسن با لحن بد طلاق بگیر

دوما اگه مشکل داره که زندگی همه داره خودشون بدترش روهم دارن

مگه طلب دارن که توهین امیز میگن زود برو طلاق بگیر .ما درد ودل کردیم این اجازه ندادیم که بمون بی احترامی شه

خب عزیزم وقتی کسی خیانت میبینه و کتک میخوره ، شوهرش ادم حسابش نمیکنه پیشنهاد طلاق ندیم ؟

اره چنین شخصی قطعابایدطلاق بگیره چون دیگه وجودش توی اون خونه ارزشمندنیست انشالله خداکمک همه زنهابکنه واقعا مردبدمصیبته