2737
2734
سلام بچه ها چن تا مقاله مربوط به ژنتیک مولکولی دارم کسی هست برام ترجمه کنه و لطفا قیمتتون هم بگید ممنون میشم
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
Molecular Mechanism of Transcription Inhibition by Peptide Antibiotic Microcin J25 یکی دیگه اش هم Transcriptional modulation of bacterial gene expression by subinhibitory concentrations of antibiotics
2740
خانمی با این شماره تماس بگیر هم کارشون خوبه و هم قیمتشون فوق العاده مناسبه 09382331784 تایم اداری تماس بگیر آدرس ایمیلشون: roshannegareatieh@gmail.com مقاله رو بفرست هزینهشو بهت میگه البته خطی حساب میکنن که به نفعته
خدا جوون شکرت. نی نی گلمو فقط به خودت میسپارمش .
بچه ها ممنون از محبتتون نگاره جون براتون ایمیل کردم شمارمم گذاشتم بیزحمت قیمت رو برام اس ام اس کنید چون ممکنه تا فردا شب میلم رو چک نکنم ممنونم
نگاره جان ظاهرا ایمیلم به شما نرسیده من براتون درخواست دوستی دادم اگه ممکنه قبول کنید تا شمارمو بدم و بتونم اس ام اسی باهاتون هماهنگ کنم فک کنم ایمیل آدرستون درست نیست که میلم نمیاد
2706