2733
2734
من آبجی سرم یهویی ی جوری میشه مثلا مثل وقتی که دور خودت میچرخی بعد وایمیستی سرت ی جوری میشه اینطور م ...

من داداشم با اجازت!🥲😂

اون مورد برای فقر آهن خون ه! 

به نظرم فردا یه چک آپ کامل بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ی روز صبح هم به جای صبحانه شیر کاکائو با کیک خوردم یهویی اینطور شدم

شیرکاکائوم قندش بالاست 

من برعکس شما قندم پایینه و دائم باید قند مصرف کنم 

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

یبارکی میومدی منم میخوردی

منم شیرینم🤪😂😂🩷

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
منم 4~5 شماره بالا بود!  کله پاچه که میخورم تا یه هفته چشام آلبالو گیلاس میچینه!🥲😂

ببخشید چاق هستین؟علائمش چیه

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...

آزمایش چربی و ... انجام بده

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2706