2737
2734
عنوان

خانومای قمی لطفا یه لحظه

2968 بازدید | 14 پست
سلام، کسی تو قم از این تول گیر یا چوبچی یا قاروق چی میشناسه؟ از همونایی که دست می‌کنن تو گلو و یه تیکه درمیارن؟ یکی از آشناهام یه چیزی تو گلوش خیلی زیاد اذیتش میکنه هر چی هم دکتر فلان رفته فایده نداشته، میگه قبلا تو اردبیل پیش قاروقچی رفته بود و خیلی عالی جواب داده بود. حالا تو قمه و هرچی میگرده همچین کسی پیدا نمیکنه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

[QUOTE=23426584]انتهای جوادالایمه ۲۰متری باهنر کوچه مسجد حضرت ابوالفضل ابتدای کوچه سمت راست از هر کی بپرسی بهت میگه[/QUOT 

ببخشید شما تا حالا انجام دادید راضی بودید من پسرم رو میخوام ببرم میترسم میگم ببرم پیش دکتر روازاده تهران

[QUOTE=23426584]انتهای جوادالایمه ۲۰متری باهنر کوچه مسجد حضرت ابوالفضل ابتدای کوچه سمت راست از هر کی ...

راساش من ی بار یکی از بچه هام خیلی تب میکرد بدون دلیل بی حال بود و آبریزش بینی داشت یکی از همکارام دید گفت این ی چیزی گیر کرده تو بینیش آدرس داد بردم 

ی مرده نشسته بود والا دقیق من ندیدم فوت کرد داخل بینیش ی دفعه گفت ی پوست تخمه از بینیش دراومد 

ولی ار فرداش خوب شد  

الحمدلله رب العالمین ...
2706