2733
2734

بدم میاداینقدشوهرم دلسوزاخراعتبارشوازدست میده طرف برایه قسط چندماه ردشده حالارفتیم واممون میگن بدحساب معوقه داریدهزاربارمیگم ضامن نشونشوگوشش بدهکارنیس شوهردخترخاله ام همیشه خدابدحسابی میکنه میادگردن کج تروخداباراخرمه گفتم اگه یه باردیگه رحم کنی ضامنش بشی حالاخودمون لنگ پولیم برایکی دیگه بایدبه مشکل بخوریم چه دوره بدی شده بخداخوبی کنی ازچشات وهمه جات درمیارن😑من خودم دسته چک دارم فقط وفقط براکارای خودم به هیچ وجه براهیچ احدی ضمانت نمیکنم کارت گیرکنه هیچکی یادش نمیاداماشوهرم مدام ضامن میشه 

آدم دل رحمیه،،ولی اون احمقها،باید به موقع قسطشون رو بدن تا این طفلی تو درد سر نیوفته

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

فامیل ما ضامن یکی شد طرف گذاشت رفت خارج اینم تا مدت‌های طولانی قسط اونا رو میداد

کلا حواستون باشه ضامن کی میشین

🐉🔵هرکی لایک کنه خره 🔵🐉🔵جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔵🐉

شوهرت ذاتش خوبه اونایی که بدحسابی میکنن ذاتشون خرابه به استثنای اونایی که مشگل غیر منتظره براشون پیش میاد

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته
طرف کارمند بود ضامن خواهرش نشد برای وام‌ ازدواج

دیگه به این حیفه کلمه برادر...

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته

من برای وام ازدواج ضامن همسرسابقم شدم افتادتوپروسه ی جدایی دیگه قسط ندادضامن فامیلمون شدم قسط نمی دادبهش گفتم گفت می خوای کلیه هام روبفروشم قسط بدم یه رئیس بانک هم فامیلمون بودبرگه های ضمانت خواهروخواهرزنش رومیاوردخونه می گفت امضاکن آخرپررویی بود

ولا چی بگم یکب مثل ماهم ک خوش حساب در ب در دنبال ضامن خیلی زور داره دسته چک و سند خونه نداشته باشی ...

۳۰ تومن از وام۱۵۰ دادم کسی تا اومده ضامنشده مجبود بودم البته تودشقسطش گفت میدم ولی اگه ۳۰ هم داشتیم جلو  میوفتادیم

به نظرم خیلی محتاط بود . شوهر خواهرش میخواست وامش رو بفروشه با این که وضعش خیلی خوب بود . ضامن نشد&n ...

من به شرایط ایشون کار ندارم 

خواهری که وام ازدواج نیازشه وبرادر دریغ می‌کنه حیف کلمه برادر