2733
2734
عنوان

امیکرون

245 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها حدود ده روز امیکرون گرفتم 5 روزه بویایی چشاییی ندارم فقط حس ناراحتی تو قفسه سینه دارم سوزش پشت جناغ و درد موذی کتف هم هست ولی همش بی‌حالم انگار فشار میخواد بیفته رفنم دکتر معاینه انجام داد اکسیژن خون گرفت گفت مشکل خاصی نیست شما علایم تون چی بود؟ اگه امیکرون مبتلا شدین؟ 

میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بدن درد شدید دارم 

در حد چاقو زدن به بدن یهو تیر میکشه مفصلام

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
خواهرزادم 6ماهشه دکترش گفته امیکرون داره توروخدابراش دعاکنید

علایمش چیه

وای منم دارم خداکنه بچم 6 ماهشه نگیره

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2740

ممنون بچه ها از پاسخگوییتون امیدوارم زودتر همتون خوب بشین من حوصله سرم زدن ندارم همش حس تپش قلب دارم البته الان ارومم ولی کلا زجر اوره یه روز خوب یه روز بد

میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
خراشیدگی گلو استفراغ تب لرز شدید کوفتگی بدن سنگینی سر وگوش سرفه و فردا خدا داند چه علامتی میاد

منم احساس منگی داشتم امروز چقدر اعصاب خورد کنه

بی حالیوسرفه

بهتر باشی عزیزم 

من بدن درد تبو لرز دخترم تب

بهتر باشی عزیزم 

2706