2752
2734
عنوان

دوازدهمی هست اینجا تجدبی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 65 پست
چرا بعضیا میگن ن اجییی

ولش کن بابا ببین این 5 روز رو قشنگ برنامه ریزی کن همه درسا رو تا جایی که تونستی بخون بعدش تو فرجه ها  اون فصل هایی که مونده بخون براشون نمونه سوال حل کن از فرمول بیست بعدش هم سوالای نهایی های اخیر نمرت خوب میشه 

ولش کن بابا ببین این 5 روز رو قشنگ برنامه ریزی کن همه درسا رو تا جایی که تونستی بخون بعدش تو فرجه ها ...

باشه فردا صبح زود بیدار میشم بکوب میخونم و فیلم میبینم و سوال حل میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه فردا صبح زود بیدار میشم بکوب میخونم و فیلم میبینم و سوال حل میکنم

افرین ولی مثلا درسی مثل دینی رو احتیاجی نیست فقط حواست به ایه و شعر ها باشه ادبیات هم معنی ها لغت و وازه خودت بخون بقیه رو فیلم ببین بعد برا زیستم اگه پایه ای داری نمونه سوال حل کن اگه نداری فیلم ببین تا جایی که میتونی سعی کن فیلم نگاه نکنی خیلی وقتت رو میگیره نگاه هم کردی رو 2 برابر سرعت بزار و ببین اون درس هایی که قبلا خوندی رو نمیخواد ببینی سوال حل کن فقط ولی یه درسی مثل فیزیک رو ببین حتما چون نوشتار مهمه یا ریاضی رو ببین حتما 

2731
صفر صفر نیستم اما درست هم نتونستم بخونم از فردا باید بخونم

منم میام فقط خودمون باشیم زیاد عضو نباشه

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

یه چیزی بگم استرس بهت ندما ولی زود تر به فکرش بودی بهتر بود 

من آذر تا اسفند یه بار خوندم فروردین و اردیبهشت هم یه بار خوندم همه با فرمول بیست و حل بالای ۱۰۰۰ سوال برا هر درس ولی استرس دارم 

نهایی سخته 

میرسی ولی ته برای نمره ی عالی 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱