2733
2739
عنوان

قهوه خوراش بیان تو

15792 بازدید | 114 پست
دوستانی که قهوه خور هستید از چه مارک قهوه فرانسه یا اسپرسو استفاده میکنید و راضی هستید و پیشنهاد میدید؟
اگر هم به صورت باز میخرید از کجا؟

منتظر پیشنهادات هستممم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا به قهوه دلم خواست
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
2742
2738
من قهوه نخورم روزم معنی نداره از قهوه فرانسه اصلا خوشم نمیاد فقط قهوه ترک یا به قولی اونی که ارمنی ها میخورن من از قهوه فروشی های ارمنی توی مجیدیه میخرم... ماهی ٣٠٠ gram قهوه میخوریم. به عبارتی سالی یک کیلو 200 gram قهوه منو ببندین به تختتتتتت ترکم بدین
سیاست کثیف ترین میکروب دنیاست. از آن دوری کنید.
نار جون من تو حاملگیم تو ترک بودم ولی گاهی هوس میکردم به نسکافه هم راضی میشدم
کافئین برای بچه خوب نیست میدونی که
خلاصه اگر میخوای ترک کنی حامله شو!!!!!

صوری جون ممنون از راهنماییت
دوستان شماها دستگاه قهوه سازتون چیه ؟با ذکر مدل و مارک لطفا
وای من هوس کردم خب ... من الان سر کار هستم چطوری قهوه بخورم خب :((
قهوه با حواشی هوس کردم :)))
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
2706