2752
2734
عنوان

قهوه خوراش بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 15818 بازدید | 114 پست
منم ایران بودم قهوه با زمیخریدم از روبرو ساختمان پلاسکو
ولی یکسال آخر که کاپوچینو ساز گرفته بودم زده بودم تو کار اسپرسو و کاپوچینو..مخصوصا که واسم عادت شده بود تا قهوه ترک میخوردم تندی فنجونم رو بر می گردوندم تا به اصطلاح فال خودم رو بگیرم.واسه همین یواش یواش از ترک فاصله گرفتم و رفتم سمت اسپرسو ...هر چند که خودم میگم این چیز ها چرته ولی هر چی میدیدم همون در می اومد....بعدش دیگه بیشتر کاپوچینو و اسپرسو میخوردم..همیشه برام سئوال بوده اینایی که نمیتونن قهونه بخورن بدشون میاد چرا وقتی میخوان فال بگیرن قهوه شون رو بی نهایت شیرین می کنن..آخه قهوه وقتی شیرین بشه بد مزه میشه......ولی کاپوچینو و لاته ماچیانو رو عاشقشونم..تازه دستگاه خریده بودم از اینترنت طریقه درست کردن انواع قهوه رو با دستگاه و نسبت افزودن موادش رو یاد کرفته بودم..دیگه شوهرم می اومد من مثل کافی شاپ منو میذاشتم جلوش....یادش بخیر....ولی بوی قهوه دیوونم میکنه...
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من خودم دستگاه دارم دلونگی مدل 264

از این 4 راه استانبول که ادم رد میشه بوی قهوه ادمو دیونه میکنه هااااااااااااااااااااا

من قهوه ترک رو زیاد نمیخورم خیلی کم
بیشتر فرانسه و اسپرسو دوست دارم

حتما لاوازا رو امتخان میکنم

پس نار جون حسابی معتادیا باید ببریمت کمپ ترکت بدیم
آخی عشق سبز از اون قهوه خوراشی شما هم !‌ هههه گفتی کافی شاپ یاد همسری افتادم
اون خیلی حوصله و عشق درست کردن قهوه داره و طوری شده یکی میاد خونمون میگه آخ جون کافی شاپ اومدیم !‌ههههههه استاد شده تو انواع قهوه
البته منم چون باردارم دوزمون رو به شدت اوردیم پایین :(
ولی ترک نکردیم !!!
2706