2733
2734
عنوان

قهوه خوراش بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 15807 بازدید | 114 پست
اره دوبی بودم رفتم آلمان...نه این سایت مال فروشگاه saturn یا همون به فارسی خودمون زاتون هست..تو تمام آلمان شعبه داره و تمام لوازم برقی رو داره..تو سایتش میتونی ببینی از لوازم نون پزی و مخلوط کن و ماشین ظرفشویی و لباسشویی بگیر تا گاز و یخچال و موبایل و سشوار و ....... از هر مارکی بگین توش هست..مثلا هزار مدل جارو برقی..با کیسه بی کیسه..موتور فلان موتور بهمان....اصلا یه وضی
تو قسمت این دستگاهای قهوه سازش یه پسره هست دیگه منو میشناسه تا میرم تندی خودش قهوه درست میکنه ..میدونه یه روزی بالاخره میام میخرمش...ههههههه
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای تاپیک خوشمزه میخواستین باید می اومدین تو تاپیک من به اسم ایستگاه فیس بوکی...ولی چند روزه متاسفانه سایتی که عکسها رو توش آپلود میکردم کار نمیکنه و عکس ها توی تاپیکم دیده نمیشه...تاپیک خوشمزه اون بود.....از هر چی بگین عکس های فوق العاده هوس بر انگیز که نمیتونستین جلو خودتون رو بگیرین
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
فکر کن اگر یه چیزی شبیهه این تو ایران بود کافی بود دوبار بری قهوه بخوری اونجا دفعه سوم دور از جونت فروشنده 100 تا چیز میگفت بهت که خانم نمیخوای بخری برای چی میایی همینجوری وقتمونو میگری قهوه مجانی میخوریی

اونجا 1000 بار بری انگاری بار اوله
درک دارن بابا

من به نمایندیگش زنگ زدم برای همین مشکل کف سازش گفتم اقا من 200 تومن هزینه کردم باید بفهمم عیب کارم گذاشت شما باید راهنماییم کنی
مرتیکه..... گفت اوههه خانم همچین میگی 200 تومن انگاری 2 میلیون دادیییی
بیشعور انگاری 200 تومن پول نیست هر کس به اندازه وسعش خوب میره دستگاه میخره

امیدورام به زودی بخریش ولی خریدی بیا خبر بده عکسشو بزارر
2731
2740