2733
2739
عنوان

سوال در مورد اپیلاسیون در منزل

55467 بازدید | 72 پست
سلام...من یک ماه پیش ارایشگاه برام اپیلاسیون انجام داد و خیلی راضی بودم..اما الان به دلایلی میخام خودم تو خونه انجام بدم...دیشب مارک دپی گرفتم و به همون روشی که تو بروشورش نوشته عمل کردم...برای برداشتم مومکها هم از پارچه نخی سفید استفاده کردم...اما مشکلم اینه که مومکها به پارچه نمیچسبه و در نتیجه موها کنده نمیشن...میشه راهنماییم کنید؟
عزیزم مارک های پروین و نیر بهتر هستن و معروفت تر. بعدش هم بهتره یا از کاغذ مخصوص اپیلاسیون استفاده کنی یا اینکه از این برگه های A4 ی که دیگه قابل استفاده نیستن ولی یه طرفشون سفیده استفاده کنی. خیلی راحت موها رو می کنه. البته باید موها به اندازه ای باشن که به کاغذ بچسبن و خیلی کوتاه نباشن. بعدش هم در جهت رویش مو، موم رو به بدنت بزنی و در خلاف جهت رویش مو کاغذ رو از روش برداری.
عزیزم باید به بیراه مو بکشی
مثلا برای پاهات باید از مچ پا به سمت زانو پارچه رو بکشی
و حتما موم به اندازه کافی گرم شده باشه و به راه مو باید موم رو روی پوستت بمالی برای پا از زانو به سمت مچ پا
و بعد از اینکه پارچه رو گذاشتی یکم پارچه رو با دستت به روی پوستت فشار بده تا خوب به پوستت بچسبه
پیشنهاد می کنم مناطق حساس رو انجام نده
چون نحوه کشیدن پارچه خیلی مهمه
اگر قسمتی که می خوای موم بندازی عرق کرد حتما خشک کن و از پودر بچه هم می تونی استفاده کنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا چیزی که باران گفت انجام بده فقط دقت کن که موم خوب گرم باشه و رقیق.برای این کار برای اینکه هی سر گاز نری با سشوار روشن روی ظرف موم بگیر کم کم خودش رقیق میشه راحت سر جات نشستی و اپیلاسیون میکنی
درهای خوشبختی بسوی من گشوده اند
خدایا از تو معجزه ای میخواهم در حد خـــــــــــــــــــــــــــــــدا بودنت
2728
الهام جان چند بار محکم از بالا به پایین روی پارچه دست بکش و بر خلاف جهت رویش مو پارچه رو بکش .... البته کس دیگه ای بهت کمک کنه بهتره .
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء
واااااااااای حوصله داری خواهر .... من که دیگه خیلی بد عادت شدم میرم بیرون برام انجام میدن راحت ..... قبلا خودم 2 ساعت درگیر بودم ، حالا کثیف کاریش به کنار .
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء
من همه اینکار ها رو انجام دادم بجز کاغذ آ چهار...البته کاغذ مخصوص اپیلاسیون ور هم خیلی گشتم پیدا نکردم...تازه خودم هم انجام ندادم از همسرم خیلی کمک گرفتم اما نشد...
موم رو گذاشته بودم روی بخار اب و همونجا پایین گاز بودم و انجام میدادم...و با پشت دست هم محکم میزدم تا بچسبه...اما نشد که نشد..
ثمین جان والا من شهرستانم و نمیدونم اینجا چرا اینقدر قیمتش بالاست؟!! من یک هفته قبل عید تو سعادت اباد رفتم کل بدنو 25 تومن ازم گرفت! اما اینجا 60 تومن میگیرن...حالا چرا نمیدونم؟!!
2740
سلام بچه ها
دوستان دیدید توی آرایشگاهها یه موم های گیاهی هست که مثل مام رولت هستند نمی دونین از کجا میشه از اونا تهیه کرد؟ همونا که می گن که بعدش یه اسپری خاص می زنند که با اون پاک میشه
2706