2752
2734
عنوان

سوال در مورد اپیلاسیون در منزل

| مشاهده متن کامل بحث + 55473 بازدید | 72 پست
من یه بار زنگ زدم قم پرسیدم گفت پولی که از این راه کسب میشه حرامه و پولی هم که میدید اشکال داره .... ( البته برای اون ناحیه ) ....
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من همه وسیله ای رو امتحان کردم ولی خوب موم یه چیز دیگه بود چه کنم ..... چشمام رو می بندم و اصلا نگاه اون خانومه هم نمیکنم .... خجالت میکشم ولی .....
خلاصه اگه از اون مام ها پیدا کردید به منم بگید...
آره زیر بغل واسه غدد لنفاوی حساسه مثلا اگه نشد کلید نکنین هی پشت سر هم مومک بذارید اینطوری تحریک میشن بعد نمی دونم چی میشه ( بدبختی رشته تحصیلیم هم فنی بوده کلا زیاد وارد نیستم ) ولی شما رعایت کن :)
خب اخه ثمین جان اسمش روشه نواحی حساس ...یعنی اگه بار اول و دوم خودمون بندازیم ممکنه آسیب به خودمون بزنیم و میرگهاش مثلا پاره بشه..چمیدونم من که خودمو اینطوری توجیه کردم...
قسمت جستجوی سایت برو ...... اسم کاربریت رو توی سرچ بزن ...پستهات رو میاره هر کدوم رو میخوای باز کن

اگر هم موسس تاپیکی باشی قسمت نی نی سایت من برو ... بعدش مباحث مورد علاقه من اونجا تمام تاپیکهایی که خودت ایجاد کردی هست
آزی جون فکر کنم موم خشابی منظورته ؟
من با اونا اپیلاسیون دائم می کنم . . اگه تهران باشی از خیابون منوچهری می تونی بگیری یا همه این فروشگاهای بزرگی آرایشگاهی یعنی فروشگاههایی که برای ارایشگاها جنس میارن و ارایشگاه مشتریشونه .
من دو سه بار برای پاهام رفتم بیرون ولی خجالت می کشم می خوام خودم تو خونه انجام بدم
دستگاهش که موم خشابی رو گرم می کنه 18 تومن خریدم و باید بزاری 40 دقیقهموم توش گرم بشه.
تو خونه انجام دادن مکافاته من اولین باری که خودم این کارو کردم دو پا رو خودم راحت نیم ساعته انخداختم.
اما نمی دونم چرا بارهای بعدی همش یه جای کار اشکال داشت یه بارش که دیگه واقعا مرگو جلوی چشمم دیدم سه ساعت تمام درگیر بودم عرق از چونه ام می چکید موم رو به پام می زدم پارچه که می زاشتم کنده نمی شد دوباره یه لایه دیگه موم روش می زاشتم بازم پارچه برش نیم داشت در نتیجه موم هی ضخیم و ضخیم تر می شد آخرش اینقدر کلنجار رفتم در موم خشابی پرید باز شد و موم به شر ریخت رو فرش دستباف . رفتم تو حموم پاهاموسابیدم پام به خون افتاد موم نرفت که نرفت
آخرش یه لایه از موم معمولی پروین روش زدم راحت رفت . اما شلوارمو عینا انداختم بیرون مومچسبیده بود نمی رفت .
این موم گیاهی یک چیزیه از قیر سفت تر لامصب هیچ جوری پاک نمی شه یه من روغن ریختم روش پاک نشد.
بعد به دختری که برام اپی می کنه گفتم گفت شاید مومش تقلبی بوده.
کفت لم داره باید پاها گرم باشه مومو که زدی سریع بردای
2706