2733
2739
سلام حالم از این وضع بهم میخوره دلم شادی میخواد جایی که بشه آدم خودشو تخلیه کنه جیغ بزنه برقصه بخنده طبیعی ترین احساساتشو بتونه بروز بده شبا خواب میبینم همه چی آزاد شده مردم شادن صبح که بیدار میشم قلبم درد میگیره یادم میاد بازم همون وضعه دلیل این همه بیماری این استرسهاست دلم بد گرفته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
کجا برم حال کنم قبول دارین همه چی توی ایران دلمرده است تفریحمون خرید و رستورانه که دلمون خوش باشه کاری کردیم شمال میریم کنار ساحل. بیشتر قلبت میگیره همه چیزمون با همه دنیا فرق میکنه با این همه ثروت این مملکت میشد بهشت باشه
کجا برم حال کنم قبول دارین همه چی توی ایران دلمرده است تفریحمون خرید و رستورانه که دلمون خوش باشه کاری کردیم شمال میریم کنار ساحل. بیشتر قلبت میگیره همه چیزمون با همه دنیا فرق میکنه با این همه ثروت این مملکت میشد بهشت باشه
نسل سوخته و خاکستر شده ...............البته برای عوامل نزدیک همه چیز محیاست ..........
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
2706