2733
2734
عنوان

یعنی هیچ جایی نیست توی این مملکت شاد باشه?

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 58 پست
موش کوچولو راس میگی شما. اما ما مادرا هم باید از یه جا انرژ بگیریم دیگه... حالا خدارو شکر من با همسرم خیلی رابطه خوبی داریم. اما کلا هیچ تفریحی واسه ماها که هم سن هستیم نیست. واسه بچه هامون امکانات نیست... همه درگیرن تووو زندگیاشون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این حالتا به خاطر کمبود اکسیژن هم هست
فردا صبح پاشین برین توچال به همراه خانواده،هم پیاده روى کنین هم یه صبحونه اى هم میل کنین
خوش خواهد گذشتتتتتتتتتتت
اینقدر از اونایى که تو هر کارى پشتکار دارن خوشم میاااااااد
یا اینکه به خودتون برسین
ماسک بزارین به صورتتون،پاتونو اسکراب کنین،یه کوچولو نرمش کنین
موهاتونو براشینگ کنین،ناخوناتونو مرتب کنین
اینقدر از اونایى که تو هر کارى پشتکار دارن خوشم میاااااااد
2731
استاد ما تحصیل کرده آمریکا بود. می گفت اون زمان دانشجوها وقتی توالی پالیندرومیک پیدا می کردند که می تونست یک آنزیم برشیِ DNA باشه شب تو خوابگاه بساط رقص و آزار بر پا بود!!
البته من دلم می خواد حدود عرفی و شرعی رعایت بشه ولی مسلما یکم جامعه شناسان و روانشناسان و حتی مذهبی ها دور هم جمع بشن راه های بسیاری برای شاد کردن و شاد نگه داشتن جامعه وجود داره...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

استاد ما تحصیل کرده آمریکا بود. می گفت اون زمان دانشجوها وقتی در زمینه تزشون تو آزمایشگاه موفقیتی پیدا می کردند، شب تو خوابگاه بساط رقص و آواز بر پا بود!!
البته من دلم می خواد حدود عرفی و شرعی رعایت بشه ولی مسلما یکم جامعه شناسان و روانشناسان و حتی مذهبی ها دور هم جمع بشن راه های بسیاری برای شاد کردن و شاد نگه داشتن جامعه وجود داره..
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...